هدر موبایل
1396/11/27 14:28:29
سرویس سیاسی
محمدی تشریح کرد:

احتمال انتخاب گزینه هایی با تفکر احمدی نژادی در انتخابات ریاست جمهوری آتی چقدر است؟

عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه امروزه مردم در تصمیم گیری هایشان به تصمیم جریان های سیاسی توجه می کنند، گفت:اینکه یک جریان سیاسی را فاقد چهره جدید باشد از واقعیت به دور است.
احتمال انتخاب گزینه هایی با تفکر احمدی نژادی در انتخابات ریاست جمهوری آتی چقدر است؟ عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه امروزه مردم در تصمیم گیری هایشان به تصمیم جریان های سیاسی توجه می کنند، گفت:اینکه یک جریان سیاسی را فاقد چهره جدید باشد از واقعیت به دور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105319773536.jpg احتمال,انتخاب,گزینه,هایی,با,تفکر,احمدی,نژادی,در,انتخابات,ریاست,جمهوری,آتی,چقدر,است؟ Icana

داوود محمدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با مقایسه دولت دوم اصلاحات با دولت دوازدهم توسط برخی افراد و ارزیابی احتمالی مبنی بر قدرت گرفتن مجدد جریان اصولگرایی در عرصه سیاست، گفت: با در نظر گرفتن تحولات سیاسی رخ داده و مسائل اقتصادی و اجتماعی کنونی و البته شرایط سیاسی آن زمان باید اذعان کرد که این تحلیل نادرست است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر  در مجلس شواری اسلامی با اشاره به اینکه گروهی همواره به دنبال تطبیق مسائل از نظر زمانی هستند اما باید گفت که این اقدام ساده اندیشی است، اظهار کرد: دوره دوم اصلاحات شرایط خاصی نسبت به امروز داشت.

وی تصریح کرد: در این خصوص باید دید خواست مردم در آینده به چه سمت و سویی حرکت خواهد کرد و البته شرایط به چه شکلی رقم خواهد خورد اما در کل عملکرد دولت دوم آقای روحانی نیز در این زمینه تاثیر گذار خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم در رابطه با اینکه آیا اصولگرایان چهره جدیدی برای انتخابات آتی دارند یا خیر، ادامه داد: اصولگرایان چهره جدید و البته قدیمی دارند. گروه های سیاسی همواره در درون خود بررسی‌های را انجام داده و چهره‌های جدیدی را در عرصه سیاست مطرح می‌کنند.

محمدی با اشاره به اینکه امروزه در عرصه سیاست از طرح چهره ها عبور کرده اید و جامعه به طور جمعی به مسائل نگاه می کنند، افزود: این موضوع در خارج از کشور وجود دارد و در کشورمان نیز در حال شکل گیری است؛ البته چهره‌ها در تصمیم گیری موثر هستند اما افراد بیشتر تصمیمات جریان‌های سیاسی توجه می کنند به طور مثال تعیین شورای شهر تهران و نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی نشان داد که علاوه بر اینکه چهره ها در لیست امید حضور داشتند اما مردم به تصمیم جریان سیاسی مدنظر خود توجه بیش از پیش کردند. 

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به دگرگونی های اجتماعی ممکن است چهره جدید جوانی نیز توسط جریان های سیاسی مطرح شود که در جامعه نشان دهد؛اینکه یک جریان فاقد چهره جدید باشد از واقعیت به دور است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا امکان تکرار شانسی که جریان اصولگرایان در پایان دولت اصلاحات با چهره ای مانند احمدی نژاد آورد وجود دارد یا خیر، خاطر نشان کرد: جامعه به سمت و سوی آگاهی پیش می‌رود؛ به عبارتی در زمان انتخابات مردم با تفکر بیشتری به گزینه‌های مدنظر خود نگاه می کنند لذا تصور نمی کنم آن رفتار و تفکر تکرار شود. البته در عین این که شاید در قالب های دیگر تکرار شود؛ مثلا با زبان امروزی با مردم و جوانان صحبت شود که فقط شکل کار عوض شده وگرنه محتوا همان است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet