خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/11/28 17:46:24
سرویس سیاسی
ذوالنوری:

تروریست خواندن جریان‌های آزادی‌خواه استراتژی آمریکا است/ نُجَباء جنبش مشروع در برابر سلطه و تجاوز

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس،گفت: آمریکایی‌ها جریان مشروع آزادی‌خواه را تروریست تلقی و از تروریست‌های تکفیری ساخته و پرداخته خود به عنوان ارتش آزادی بخش نام می‌برند.
تروریست خواندن جریان‌های آزادی‌خواه استراتژی آمریکا است/ نُجَباء جنبش مشروع در برابر سلطه و تجاوز عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس،گفت: آمریکایی‌ها جریان مشروع آزادی‌خواه را تروریست تلقی و از تروریست‌های تکفیری ساخته و پرداخته خود به عنوان ارتش آزادی بخش نام می‌برند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101416007975.jpg تروریست,خواندن,جریان‌های,آزادی‌خواه,استراتژی,آمریکا,است/,نُجَباء,جنبش,مشروع,در,برابر,سلطه,و,تجاوز Icana

گروه سیاسی خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد یافتیان؛ مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص لایحه تحریمی علیه جنبش نُجَباء در کنگره آمریکا، گفت: نمی‌توان بر روی کره زمین نهضت آزادی بخش و جنبشی که علیه منافع سلطه فعال باشد یا علیه اشغالگری و تجاوز پیدا کرد که در لیست گروه‌های تروریستی از دیدگاه آمریکا نباشد، آنها بر اساس منافع خود تروریست را به خوب و بد تقسیم می‌کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکایی‌ها جریان مشروع آزادی‌خواه را تروریست تلقی و از تروریست‌های تکفیری ساخته و پرداخته خود که برای اسقاط نظام‌های مشروع در دنیا ایجاد کرده‌اند به عنوان ارتش آزادی بخش، نهضت مردمی، جنبش مردمی، جنگجویان، رزمندگان و معترضان نام می‌برند.

وی افزود: آمریکا برای گروه‌های ساخته و پرداخته خود از الفاظی استفاده می‌کند که برای جریان‌های تروریستی بار مثبت دارد و از عناوینی مثل تروریسم برای جریان‌های ضد سلطه و آزادی بخش نام می‌برند. این شیوه از گذشته وجود داشته و هم‌اکنون نیز ادامه دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: جنبش نُجِباء هم همانند گروه‌هایی چون حماس، حزب‌الله و حشدالشعبی و جریان‌های مقابله گرا در برابر سلطه از سوی آمریکا به عنوان گروه تروریستی یاد می‌شود تا در راستای ضعف آنها گام برداشته شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet