هدر موبایل
1396/11/30 12:06:56
سرویس سیاسی
حسینی کیا:

ترس آمریکا از فراگیر شدن تفکر جمهوری اسلامی در منطقه است/حضور ایران در عراق به خواست ملت و مقامات عراقی بوده است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع در مجلس گفت:حضور ایران در عراق به درخواست مقامات و مردم عراق صورت گرفته است.
ترس آمریکا از فراگیر شدن تفکر جمهوری اسلامی در منطقه است/حضور ایران در عراق به خواست ملت و مقامات عراقی بوده است عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع در مجلس گفت:حضور ایران در عراق به درخواست مقامات و مردم عراق صورت گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201709101547408099.jpg ترس,آمریکا,از,فراگیر,شدن,تفکر,جمهوری,اسلامی,در,منطقه,است/حضور,ایران,در,عراق,به,خواست,ملت,و,مقامات,عراقی,بوده,است Icana

سید جواد حسینی کیا  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص هشدار ایالات متحده به مقامات عراقی مبنی بر تداوم حضور ایران در این کشور گفت: حضور ایران در عراق به درخواست مقامات و مردم عراق صورت گرفته است و این حضور برای مقابله با تروریست هایی است که آمریکا در شکل گیری آن نقش اساسی داشته و حمایت های مالی و تسلیحاتی از آنها می کند.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا حضور ایران در عراق را بسیار خطرناک برای منافع خود می داند، زیرا آنها برای حضور در عراق میلیارد ها دلار هزینه کرده و نمی خواهند میدان را برای نفوذ ایران خالی کند.

این نماینده مجلس در دوره دهم ادامه داد: جبهه مقاومت به رهبری ایران توانست از حملات وحشیانه داعش جلوگیری کند و مناطق تحت اشغال داعش را یکی بعد از دیگری آزاد کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: ترس ایالات متحده، تفکر جمهوری اسلامی است که آن دفاع از مظلوم در مقابل ظالم است و اگر این تفکر در منطقه فراگیر شود، دیگر اثری از آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه باقی نخواهند ماند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet