آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بختیار:

پاس‌کاری‌های شهر به شهر تیم پاس را روانه لیگ سه کرد/ سقوط قهرمان آسیا در پی تصمیمات متناقض

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه پاس‌کاری‌های شهر به شهر، تیم پاس را روانه لیگ سه کرد،گفت: تصمیمات متناقض، قهرمان ادوار گذشته آسیا را به سقوط رساند.
دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت 11:45
پاس‌کاری‌های شهر به شهر تیم پاس را روانه لیگ سه کرد/ سقوط قهرمان آسیا در پی تصمیمات متناقض عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه پاس‌کاری‌های شهر به شهر، تیم پاس را روانه لیگ سه کرد،گفت: تصمیمات متناقض، قهرمان ادوار گذشته آسیا را به سقوط رساند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108631778874.jpg پاس‌کاری‌های,شهر,به,شهر,تیم,پاس,را,روانه,لیگ,سه,کرد/ سقوط,قهرمان,آسیا,در,پی,تصمیمات,متناقض Icana

 علی بختیار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره سقوط تیم پاس همدان به لیگ سه،گفت: تیم پاس زمانی که در اختیار نیروی انتظامی بود، شرایط مناسبی داشت ولی زمانی که آن را از شهری به شهر دیگری انتقال می‌دهند و تصمیمات متناقض و متفاوتی در  این ارتباط  اتخاذ می‌شود، مشخص است آن تیم در شرایط ایده آلی قرار نمی‌گیرد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تغییرات مدیریتی و نداشتن راهبرد مشخص مانع حرکت رو به جلو تیم پاس شد و این درحالی است که باید با یک برنامه‌ریزی اصولی، نقاط ضعف‌ تیم‌های ورزشی برای استمرار موفقیت‌های تیم‌های ورزشی مشخص شود.

بختیار افزود: در باشگاه داری باید قبل از هر مسئله‌ای ثبات مدیریتی و برنامه ریزی در اولویت قرار بگیرد، زیرا نقش عمده‌ای در حضور مستمر تیم‌های ورزشی در مسابقات  بین‌المللی و موفقیت آنها دارد.

وی با بیان اینکه پاس‌کاری‌های شهر به شهر تیم پاس را روانه لیگ سه کرد،گفت: تصمیمات متناقض قهرمان ادوار گذشته آسیا را به سقوط رساند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس یادآورشد: تغییر مدیریت‌های پی در پی و کاهش عمر مدیریتی به یکساله و 6 ماهه مسیر زوال و نابودی فوتبال باشگاه‌های کشور را کلید می‌زند؛ بنابراین نباید مدیران مختلف با میل شخصی ساختار و ریل توسعه تیم‌های ورزشی را بر هم بزنند./

پایان پیام

خبرنگار: محمد مقدم فر

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000