خبرگزاری خانه ملت

شهادت امام حسن عسکری
1396/12/01 14:20:28
سرویس استان ها
احمدی لاشکی تاکید کرد:

اراده جدی برای آزادسازی سواحل وجود ندارد

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که اراده جدی در آزاد سازی سواحل مازندران وجود ندارد گفت: محکوم به گردشگری در استان مازندران هستیم.
اراده جدی برای آزادسازی سواحل وجود ندارد نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که اراده جدی در آزاد سازی سواحل مازندران وجود ندارد گفت: محکوم به گردشگری در استان مازندران هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105145213967.jpg اراده,جدی,برای,آزادسازی,سواحل,وجود,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی لاشکی با بیان این‌که ساحل و دریا جزو انفال بوده و باید مورد استفاده همگانی قرار گیرد، گفت: مجلس هشتم سازمان عمران توسعه سواحل را طبق قانون راه‌اندازی کرد و در استانداری مازندران مستقر شد تا از فشار عده‌ای ناآگاه بر سواحل پیشگیری شود.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی، با ابراز این عقیده که دولت در بخش سواحل کم کاری کرد و نتوانست اساسنامه سواحل را بنویسد که باعث آسیب‌پذیری آن شده است، تصریح کرد:  سواحل نیازمند طرح و برنامه جامع است تا از غصب و ایجاد شغل‌های کاذب در آن جلوگیری و شأن سواحل حفظ شود.

لاشکی افزود: اراده جدی در آزادسازی سواحل مازندران وجود ندارد و اگر از حالت نمایشی کار کردن خارج شویم سواحل یکی از بهترین آورده‌های پس از انقلاب برای مردم است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به این که دولت برای پروژه‌های نیمه کاره غرب مازندران باید سریع‌تر اقدام کند، تصریح کرد: محکوم به رونق گردشگری در استان مازندران هستیم هرچند دو قطب اصلی گردشگری مازندران جنگل و دریا بوده ولی برای این دو قطب نیز برنامه خوبی تعریف نشده است.

به گزارش ایسنا، احمدی لاشکی یادآور شد: دولت  باید استان‌های غربی مازندران را تحت عنوان یک استان گردشگری خاص تعریف کند که آورده اقتصادی بزرگی برای کشور دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet