خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1396/12/02 15:13:42
سرویس اجتماعی
علیجانی:

نشست مشترک نمایندگان تهران با استاندار برای بررسی بودجه پایتخت/طرح ترافیک جدید تا تأمین حقوق شهروندان اجرایی نمی شود

عضو مجمع نمایندگان استان تهران، از برگزاری نشست ادواری اعضای این مجمع با استاندار پایتخت به منظور بررسی اعتبارات تخصیص‌یافته به این شهر در بودجه ۹۷ و تعیین تکلیف در مورد طرح ترافیک جدید خبر داد.
نشست مشترک نمایندگان تهران با استاندار برای بررسی بودجه پایتخت/طرح ترافیک جدید تا تأمین حقوق شهروندان اجرایی نمی شود عضو مجمع نمایندگان استان تهران، از برگزاری نشست ادواری اعضای این مجمع با استاندار پایتخت به منظور بررسی اعتبارات تخصیص‌یافته به این شهر در بودجه 97 و تعیین تکلیف در مورد طرح ترافیک جدید خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108307270662.jpg نشست,مشترک,نمایندگان,تهران,با,استاندار,برای,بررسی,بودجه,پایتخت/طرح,ترافیک,جدید,تا,تأمین,حقوق,شهروندان,اجرایی,نمی,شود Icana

محسن علیجانی زمانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اعلام خبر برگزاری نشست اعضای مجمع نمایندگان استان تهران با استاندار تهران، گفت: قرار بر این شده که ما جلساتی را به صورت ادواری یعنی هر سه ماه یک بار با استاندار تهران به منظور بررسی وضعیت و معضلات پایتخت داشته باشیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی، در تشریح جزییات نشست اخیر اعضای مجمع نمایندگان استان تهران با استاندار تهران ادامه داد:در این نشست پیرامون وضعیت اعتبارات تخصیص‌یافته به پایتخت در بودجه 97بحث شد که دغدغه اصلی اعضای مجمع نمایندگان استان تهران و استاندار تهران بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآورشد: انتصابات و نظارت بر روند آن از سوی اعضای مجمع نمایندگان استان تهران و تعاملی که باید استانداری تهران در این مورد با مجمع داشته باشد از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران، با اشاره به دیگر موضوع مورد بررسی در این نشست تصریح کرد: طرح ترافیک جدید نیز از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و قرار بر این شد که این طرح فعلا اجرا نشود تا بیشتر مورد بررسی قرار گرفته و مطابق با تامین منفعت مردم اصلاحاتی در آن صورت بگیرد./

پایان پیام

خبرنگار: مرتضی ندرلو

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet