هدر موبایل
1396/12/02 19:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کدخدایی خبر داد:

ایراد شورای نگهبان به تعدادی از تبصره‌‌های لایحه بودجه سال ۹۷

سخنگوی شورای نگبهان گفت:‌ اعضای شورای نگبهان تبصره یک تا اواسط تبصره ۵ بودجه را بررسی کردند و ایراداتی را به این تبصره‌ها وارد دانستند.
ایراد شورای نگهبان به تعدادی از تبصره‌‌های لایحه بودجه سال ۹۷ سخنگوی شورای نگبهان گفت:‌ اعضای شورای نگبهان تبصره یک تا اواسط تبصره ۵ بودجه را بررسی کردند و ایراداتی را به این تبصره‌ها وارد دانستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201705101320238461.jpg ایراد,شورای,نگهبان,به,تعدادی,از,تبصره‌‌های,لایحه,بودجه,سال,۹۷ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان کار بررسی بودجه را به صورت غیررسمی از امروز آغاز کرد و اعضای این شورا از تبصره یک تا اواسط تبصره 5 مصوبه مجلس درباره لایحه بودجه سال 97 را مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود: اعضای شورای نگهبان ایراداتی را چه به صورت عبارتی و چه غیره را به تبصره‌های بررسی شده وارد دانستند که پس از بررسی نهایی به مجلس اعلام خواهد شد.

به گزارش فارس، سخنگوی شورای نگبهان اظهار داشت: اعضای شورای نگهبان از اواسط هفته آینده جلسات فوق‌العاده برای بررسی مصوبه مجلس در خصوص بودجه  97 برگزار خواهند کرد و کار بررسی این لایحه را ادامه خواهند داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet