هدر موبایل
1396/12/03 10:13:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیرعبداللهیان:

ایران به حمایت های قاطع خود از سوریه برای مبارزه با تروریسم ادامه می دهد

مشاورعالی رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: ایران به حمایت های قاطع خود از سوریه در مسیر مبارزه با تروریسم و کمک به مردم در بازسازی این کشور ادامه می دهد.
ایران به حمایت های قاطع خود از سوریه برای مبارزه با تروریسم ادامه می دهد مشاورعالی رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: ایران به حمایت های قاطع خود از سوریه در مسیر مبارزه با تروریسم و کمک به مردم در بازسازی این کشور ادامه می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802100011034910.jpg ایران,به,حمایت,های,قاطع,خود,از,سوریه,برای,مبارزه,با,تروریسم,ادامه,می,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان در حاشیه نشست شوراهای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه های خوزستان در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین تحولات در سوریه و رویکرد ایران در منطقه افزود: ایران با اتخاذ یک رویکرد صحیح، راهبردی و دقیق در حمایت از سوریه توانست برای تامین حداکثری امنیت ملی و کمک به تقویت امنیت منطقه که جزء جدا نشدنی تمامی کشورها است ، یک گام مهم و استراتژیک بردارد.

وی ادامه داد: حمایت ایران از سوریه در راستای مبارزه با تروریسم ،یک تصمیم دقیق و صحیح برای ارتقای امنیت ملی کشور و ثبات منطقه است.

عبداللهیان همچنین به وضعیت کشور یمن و جنایت های رژیم آل سعود اشاره کرد و گفت: سعودی ها همچنان خطای استراتژیک خود در تداوم تجاوزات نظامی به یمن را ادامه می دهند که باید هرچه سریعتر این حملات متوقف شود و مساله یمن در مسیر سیاسی خود مورد توجه جامعه بین الملل قرار گیرد.

وی اظهار کرد: محاصره اقتصادی یمن توسط عربستان سعودی، امارات و برخی از کشورها شرایط فاجعه بار انسانی را در این کشور ایجاد کرده است.

عبداللهیان همچنین با اشاره به نشست اساتید بسیجی اهواز گفت: در جلسه مفیدی که با حضور اساتید بسیجی دانشگاه های استان برگزار شد در خصوص مسائل مختلف در حوزه سیاست خارجی و به ویژه مسائل منطقه غرب آسیا صحبت های خوبی مطرح شد.

به گزارش ایرنا، نشست شوراهای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه های خوزستان شامگاه چهارشنبه با حضور حسین امیرعبداللهیان مشاورعالی ریاست مجلس شورای اسلامی در سالن شهدای مدافع حرم دانشگاه ازاد اسلامی اهواز برگزار شد./

`پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet