هدر موبایل
1396/12/03 13:34:29
سرویس اجتماعی
صبح امروز صورت گرفت:

افتتاح بیمارستان ۱۷۴ تخت‌ خوابی‌ خمینی‌شهر با حضور وزیر بهداشت

بیمارستان ۱۷۴ تخت خوابی ۹ دی منظریه خمینی‌شهر با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح شد.
افتتاح بیمارستان ۱۷۴ تخت‌ خوابی‌ خمینی‌شهر با حضور وزیر بهداشت بیمارستان ۱۷۴ تخت خوابی ۹ دی منظریه خمینی‌شهر با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح شد. https://cdn.icana.ir/d/019/46538.jpg افتتاح بیمارستان,۱۷۴,تخت‌,خوابی‌,خمینی‌شهر,با,حضور,وزیر,بهداشت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزای خانه ملت، بیمارستان 174 تخت‌خوابی، 9 دی منظریه خمینی‌شهر پس از 26 سال با مساحت 54 هزار و 196 متر مربع با زیر بنای 14 هزار و 375 متر مربع در شمال شهر خمینی‌شهر و در منطقه منظریه امروز با حضور وزیر بهداشت و درمان به بهره‌برداری رسید.

طراحی این پروژه در سال‌های آغازین دهه 1370 با هدف ساخت بیمارستان 96 تخت‌خوابی آغاز شد و در سال 1373 طرح اولیه در 2 طبقه در مرحله ساخت اسکلت بتونی متوقف شد.

در سال 1388 با در نظر گرفتن نیازهای این شهرستان و غرب استان تصمیم به تقویت اسکلت بیمارستان، گسترش فضا و  خدمات آن با هدف ساخت بیمارستان 174 تخت خوابی گرفته شد.

با اجرای طرح تحول نظام سلامت ساخت و تجهیز بیمارستان سرعت بیشتری گرفت و در مرداد ماه سال جاری آماده بهره‌برداری شد.

این بخش ها و خدمات بیمارستان شامل درمانگاه‌های عمومی و تخصصی، اورژانس، زایشگاه، تصویربرداری، آندوسکپی و سایر خدمات است.

رحیمی امام جمعه خمینی شهر در آیین افتتاح بیمارستان 9 دی منظریه خمینی شهر، اظهار داشت:طرح تحول سلامت خدمت بزرگی است که خدمات آن بیشتر به اقشار ضعیف رسید و قابل تقدیر است.

 امام جمعه خمینی شهر همچنین در ادامه صحبت‌های خود، گفت: وزیر بهداشت یکی از وزرای پرکار دولت است که فقط در دفتر خود کار نمیکند و راه می افتد و به دورترین نقاط کشور می رود و ضعف ها را بررسی میکند و بلندنظر است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم، خانواده خدا هستند و محبوب ترین افراد آنهایی هستند که به خانواده خدا کمک می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet