هدر موبایل
1396/12/03 18:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار ایزدی:

وحدت در انقلاب اسلامی یک ایدئولوژی بسیار کارساز است

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: وحدت در انقلاب اسلامی یک ایدئولوژی بسیار کارساز است که آثار آن در حرکت ۲۲ بهمن ماه امسال مشاهده شد.
وحدت در انقلاب اسلامی یک ایدئولوژی بسیار کارساز است معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: وحدت در انقلاب اسلامی یک ایدئولوژی بسیار کارساز است که آثار آن در حرکت ۲۲ بهمن ماه امسال مشاهده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712105001644931.jpg وحدت,در,انقلاب,اسلامی,یک,ایدئولوژی,بسیار,کارساز,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سردار مصطفی ایزدی در مراسم بزرگداشت سردار شهید «سعید قهاری سعید» در همدان با بیان اینکه مسیر انقلاب اسلامی و شهدا و رزمندگان مسیر ولایت و امامت است، گفت: زندگی، سلوک و رفتار سردار شهید «سعید قهاری‌سعید» الگویی برای ما است.

وی با بیان اینکه شهدا ارزشمندترین سرمایه وجود خود را تقدیم اسلام کردند، افزود: برای دستیابی به رستگاری و زندگی ارزشمند و نفس مطمئنه باید در مسیر ولایت گام برداشت.

سردار ایزدی با بیان اینکه خوشا به حال آنان که متن و محتوای انقلاب اسلامی ایران را دریافتند و به مقامات والا رسیدند و در تلاش خود دارای نفس مطمئنه شدند، گفت: پرورش‌یافتگان مکتب امام خمینی(ره) انسان‌هایی شدند که پیش از شهادت خود می‌دانستند در آینده نزدیک به شهادت می‌رسند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران، انقلاب جهاد است اما جهاد فقط به معنی حضور در صحنه‌های جنگ نیست، گفت: جهاد در انواع و صحنه‌ها تعریف می شود به طوری که وقتی رزمندگان از صحنه جهاد افضل و مبارزه با دشمن بر می‌گشتند پیامبر اسلام(ص) می‌فرمود ما هم جهاد افضل، هم جهاد اکبر و جهاد کبیر داریم.

سردار ایزدی با اشاره به اینکه همدانی ها نشان داده اند که در صحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب همواره حضور دارند، گفت: همدانی‌ها با توجه به داشتن شهیدان، رزمندگان، سرداران بزرگ همچون شهید سعید قهاری سعید، شهید همدانی، شهید ترک، شهید ابراهیمی، شهید علی چیت‌سازیان در میدان های نبرد پیشقدم بوده اند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه انسان در مواجهه با شهید سعید قهاری‌سعید احساس می‌کرد با یک نفس مطمئنه مواجه شده چراکه فردی بسیار نجیب، آرام، با اخلاص، بی‌ادعا، سختکوش، اهل تهجد، اخلاق‌خوش، با تواضع و مردمی بود، عنوان کرد: یکی از اقدامات شهید قهاری در منطقه قرارگاه حمزه سیدالشهدا حرکت‌های مردمی بود.

وی با اشاره به اینکه در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی باید این انسان‌های بزرگ را برای خود الگو قرار داد، افزود: شهید قهاری در رزم یک انسان شجاع و فرمانده مقتدر و در عین حال مطیع فرمانده خود بود.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با بیان اینکه وحدت در انقلاب اسلامی یک ایدئولوژی بسیار کارساز است، عنوان کرد: آثار این وحدت در حرکت ۲۲ بهمن ماه امسال مشاهده شد.

سردار ایزدی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف پیش رفته و بعد از سال‌ها و قرن‌ها امروز رزمندگان اسلام در کنار دریای مدیترانه علیه استکبار می‌جنگند، گفت: اگر اقدامات ایثارگرانه رزمندگان اسلام در شامات و عراق نبود، امروز باید سرنوشت دیگری می‌داشتیم.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه هوشیاری تیپ انصارالحسین(ع) در منطقه اورامانات توانست خطر را از منطقه برطرف کند، ادامه داد: کشور در وضعیت استوار و پابرجایی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال حرکت‌های موذیانه خود است و امروز ترفندهای جدیدی به کار می‌برد و در فضای مجازی و ماهواره‌ای به دنبال توطئه است، گفت: رزمندگان اسلام در هر مرحله‌ای دشمن را مغلوب می کنند.

وی با بیان اینکه سپاه، بسیج، ارتش، نیروی انتظامی و مردم در صحنه هستند، ادامه داد: این انقلاب که به نام الله آغاز شده به فرموده امام راحل به انقلاب حضرت حجت انشاالله متصل می‌شود.

به گزارش مهر، معاون ستاد کل نیروهای مسلح بابیان اینکه امروز در جبهه امر به معروف و نهی از منکر باید با جنگ نیابتی داخلی از سوی نفوذی‌ها مقابله کرد، ادامه داد: هر کس هر کجا باید بداند چه رسالتی دارد و در مقابل نفوذ و جنگ نیابتی داخلی باید هوشیار بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet