ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1396/12/04 12:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسن‌بیکی:

عملیات خیابان پاسداران تهران از خارج کشور هدایت شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه هدایت عملیات خیابان پاسداران تهران از خارج کشور بوده است،گفت: لازم است قوه قضاییه با اخلال گران محکم برخورد کند تا امنیت داخل و وجهه بین المللی ما زیر سوال نرود.
عملیات خیابان پاسداران تهران از خارج کشور هدایت شد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه هدایت عملیات خیابان پاسداران تهران از خارج کشور بوده است،گفت: لازم است قوه قضاییه با اخلال گران محکم برخورد کند تا امنیت داخل و وجهه بین المللی ما زیر سوال نرود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102427968155.jpg عملیات,خیابان,پاسداران,تهران,از,خارج,کشور,هدایت,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل حسن بیکی درباره حوادث دوشنبه شب خیابان پاسداران تهران، افزود: قوه قضاییه، نیروی های انتظامی و مسلح باید با تمام قوا با این عوامل برخورد و آنها را به مردم معرفی کنند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: پیشنهاد ما به قوه قضاییه این است که آشوبگران را در تلویزیون معرفی کنند و بگویند از کجا آمده اند؛ در این قضیه نباید هیچ مماشاتی صورت بگیرد.

وی گفت: دشمنان بعد حماسه 22 بهمن و اقداماتی که انجام شد بشدت نگران هستند و تلاش می کنند به هر شکلی به دو هدف برسند.

وی افزود: آمریکایی ها طرحی را پایه ریزی کرده بودند که با عواملی در داخل ابتدا در جریانات و اغتشاشات 7 دی، آشوبی گسترده در داخل کشور راه بیندازند که بتوانند در سازمان ملل مجوزی برای تحریم های سنگین تر قبل از برجام، برای جمهوری اسلامی ایران بگیرند.

حسن بیکی ادامه داد: اما وقتی ملت وارد صحنه شدند تیر دشمنان ایران به سنگ خورد و در سازمان ملل هم که مطرح کردند با امواج مخالفت ها روبرو شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: آمریکایی ها به دنبال آن هستند که حماسه 22 بهمن را خنثی کنند و بتوانند دوباره در سازمان ملل مباحثی را برای محکوم کردن جمهوری اسلامی مطرح کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: هدایت عملیات آشوب خیابان پاسداران تهران و برنامه ریزی آن صد در صد خارج از کشور بوده و کسانی که آمدند اصلا نمی دانند که 'درویش' یعنی چه؟ نه عقیده آنها را قبول دارند و نه مذهب آنها را می شناسند.

وی ادامه داد: آشوبگران با استفاده از این موقعیت تلاش در اغتشاش داشتند تا دشمنان ملت این بهانه را داشته باشند که ایران را ناقض حقوق بشر معرفی کنند و علیه ما اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، در پایان گفت: در این رابطه افرادی که دستگیر شدند هیچ کدام تهرانی نبودند که موضوع در مرحله تحقیق و تفحص است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet