هدر موبایل
1396/12/05 12:21:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کدخدایی خبر داد؛

موضوع رجل سیاسی تا پایان سال جمع بندی می شود/ بررسی غیررسمی بودجه تا تبصره ۵

سخنگوی شورای نگهبان، از بررسی غیررسمی مصوبه مجلس در لایحه بودجه ۱۳۹۷ کل کشور، تا تبصره ۵ لایحه بودجه خبرداد.
موضوع رجل سیاسی تا پایان سال جمع بندی می شود/ بررسی غیررسمی بودجه تا تبصره ۵ سخنگوی شورای نگهبان، از بررسی غیررسمی مصوبه مجلس در لایحه بودجه ۱۳۹۷ کل کشور، تا تبصره ۵ لایحه بودجه خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201705101320238461.jpg موضوع,رجل,سیاسی,تا,پایان,سال,جمع,بندی,می,شود/,بررسی,غیررسمی,بودجه,تا,تبصره,۵ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، با اشاره به بررسی غیر رسمی لایحه بودجه ۱۳۹۷ کل کشور در جلسات شورای نگهبان طی یک هفته اخیر، اظهارداشت: تاکنون شورا تا اواسط تبصره ۵ لایحه بودجه را رسیدگی کرده که به طور معمول ایراداتی هم نسبت به بودجه گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه تاکنون بررسی بودجه در شورای نگهبان به صورت غیررسمی صورت گرفته، منتظریم تا گزارش مجلس از مصوبه بودجه ۹۷ به صورت رسمی به شورا برسد تا ضمن بررسی بخش های باقی مانده نظرمان را به طور رسمی اعلام کنیم.

سخنگوی شورای نگهبان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بررسی بودجه در روز پنج شنبه هفته گذشته در مجلس به پایان رسیده، هنوز گزارش آن به طور رسمی به شورای نگهبان نرسیده است.

به گزارش مهر؛کدخدایی همچنین درباره سرانجام بررسی جزء ۵ بند ۱۰ سیاست های کلی انتخابات در موضوع رجل سیاسی-مذهبی و مدیر و مدبر به عنوان شاخص نامزدهای ریاست جمهوری، گفت: علاوه بر آنچه که به طور اجمالی به آن رسیده ایم و اعلام هم شده است، مشغول جمع بندی شرایط احراز عنوان رجل سیاسی-مذهبی هستیم و تلاشمان این است که تا آخر سال پرونده این مسئله را تمام کنیم./

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet