شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1396/12/05 14:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
گرمابی:

حل مشکلات موسسات مالی با کمک قوای 3گانه امکان پذیر است

نماینده نیشابور گفت: بعید به نظر می‌رسد که رئیس‌جمهور به تنهایی بتواند در خصوص موسسات مالی کاری انجام دهد.
حل مشکلات موسسات مالی با کمک قوای 3گانه امکان پذیر است نماینده نیشابور گفت: بعید به نظر می‌رسد که رئیس‌جمهور به تنهایی بتواند در خصوص موسسات مالی کاری انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106633275010.jpg حل,مشکلات,موسسات,مالی,با,کمک,قوای,3گانه,امکان,پذیر,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حمید گرمابی در خصوص سوال از رئیس‌جمهور در صحن علنی مجلس، اظهار کرد: موضوع اصلی سوال از رئیس‌جمهور در رابطه با موسسات مالی است که البته این کار کمک چندانی نخواهد کرد. 

وی با بیان اینکه حل این مشکلات با کمک سه قوه امکان‌پذیر است، عنوان کرد: شخص رئیس‌جمهور از لحاظ قانون اساسی مسئولیت و اختیارات چندانی ندارد که بتواند تفاوت قابل ملاحظه‌ای که بین طلب مردم و موجودی صندوق‌ها است را خود تامین کند. باید کاری مشترک بین سه قوه صورت گیرد.

وی افزود: مجلس باید این اجازه را به رئیس‌جمهور بدهد که پرداخت از محلی خاص صورت گیرد. قوه قضاییه نیز باید سریع‌تر املاک و اموال این موسسات را دقیق شناسایی کند و آن‌ها را با قیمت روز به فروش برساند تا پاسخگوی مردم باشد.

به گزارش ایسنا؛ این عضو فراکسیون امید گفت: بعید به نظر می‌رسد که رئیس‌جمهور به تنهایی بتواند کاری انجام دهد و تاکنون هر کاری که انجام داده در حداکثر محدوده اختیارات خودش بوده است. رقم قابل ملاحظه‌ای را نیز به این صندوق‌ها تخصیص دادند اما به دلیل تعداد زیاد و رقم بالای طلب مردم این کار هنوز نتیجه مطلوب را نداده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet