ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1396/12/05 19:09:23
سرویس استان ها
هاشمی تختی نژاد:

زد و بند کمیسیون عمران با آخوندی را تکذیب می کنم

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره اتهام برخی از نمایندگان مجلس در خصوص زد و بند اعضای این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی گفت: این اتهام تکذیب شده و به هیچ عنوان صحت ندارد.
زد و بند کمیسیون عمران با آخوندی را تکذیب می کنم عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره اتهام برخی از نمایندگان مجلس در خصوص زد و بند اعضای این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی گفت: این اتهام تکذیب شده و به هیچ عنوان صحت ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106934040419.jpg زد,و,بند,کمیسیون,عمران,با,آخوندی,را,تکذیب,می,کنم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین هاشمی تختی نژاد نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در حاشیه برگزاری پنجمین نمایشگاه ارگان‌های دریایی در بندرعباس در جمع خبرنگاران در خصوص استیضاح وزیر راه و شهرسازی گفت: برای استیضاح عباس آخوندی، باید قبل از رسیدگی به آن در صحن علنی، از وزیر راه برای حضور در کمیسیون عمران دعوت شده و مسائل مورد اعتراض نمایندگان مطرح شود. البته هفته آینده مجلس تعطیل خواهد بود ولی در هفته بعد از آن، به کمیسیون عمران دعوت خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: از تعداد امضاهای داوری شده برای استیضاح آخوندی خبر ندارم، ولی این استیضاح به حد نصاب رسیده است.

وی درباره نظر کمیسیون عمران مجلس در خصوص برخورد با استیضاح آخوندی اظهار داشت: نظر کمیسیون این است که با موضوع استیضاح منطقی برخورد کرده و تحت تأثیر قرار نگیرد ولی مو را از ماست می‌کشیم. یکسری ایرادات در خصوص عملکرد وزارت راه و شهرسازی وجود دارد و آقای وزیر باید در این خصوص پاسخگو باشد. همچنین باید این مسائل در صحن علنی مجلس نیز بحث شده و هر آنچه منطقی و حق است، باید اتفاق بیفتد.

هاشمی تختی نژاد در خصوص اتهام برخی از نمایندگان مبنی بر زد و بند کمیسیون عمران مجلس با وزیر راه و شهرسازی گفت: این اتهام به هیچ عنوان صحت ندارد و ما محکم پای کار ایستاده‌ایم، ولی نگران آن هم نیستیم که کسی به ما برچسب بزند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر چه حق باشد، آن را عمل می‌کنیم و اگر به این نتیجه برسیم که استیضاح وزیر راه و شهرسازی رأی بیاورد، اعضای کمیسیون عمران مجلس محکم پای کار هستند.

وی تأکید کرد: اصل بر حمایت از دولت در سطح کلان است، اما اینکه اگر ثابت شود وزیری ضعیف است، قرص و محکم پای استیضاح می‌ایستیم.

به گزارش مهر؛ پیش از این، یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس و امضاکننده استیضاح آخوندی گفته بود رفتار برخی اعضای کمیسیون عمران به گونه ای است که از آن بوی زد و بند با وزیر راه و شهرسازی استشمام می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet