پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1396/12/06 09:50:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیف:

در بعضی از موسسات غیرمجاز حدود 98 درصد بدهی سپرده گذاران تسویه شده است

رئیس کل بانک مرکزی توضیحاتی درباره آخرین وضعیت تسویه بدهی سپرده گذاران موسسات مالی غیر مجاز داد.
در بعضی از موسسات غیرمجاز حدود 98 درصد بدهی سپرده گذاران تسویه شده است رئیس کل بانک مرکزی توضیحاتی درباره آخرین وضعیت تسویه بدهی سپرده گذاران موسسات مالی غیر مجاز داد. https://cdn.icana.ir/d/019/52430.jpg در,بعضی,از,موسسات,غیرمجاز,حدود,98,درصد,بدهی,سپرده,گذاران,تسویه,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی درباره  تسویه بدهی سپرده گذاران موسسات مالی غیرمجاز، اظهار کرد: با فرمول‌هایی که اعلام کردیم، در بعضی از موسسات حدود 98 درصد و برخی دیگر نیز حدود 99 درصد بدهی این سپرده گذاران تسویه شده است.

وی با بیان اینکه جزئیات تمامی این پرداخت‌ها در وب سایت بانک مرکزی موجود است، افزود: همچنین در این وب سایت مربوط به هر بانک و موسسه‌ای که عاملیتش را دارد، مشخص شده است.

سیف تصریح کرد: علاوه بر این ما سوال‌های احتمالی که ممکن بود سپرده‌گذاران داشته باشند را به همراه پاسخ‌هایشان برای رفع ابهامات، مطرح کردیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،وی خاطرنشان کرد: سپرده‌گذاران می‌توانند با مراجعه به سایت بانک مرکزی، رفتارهایی که با آنان شده را با ابلاغیه‌ها تطبیق دهند و اگر مواردی بر خلاف آنچه که ما در سایت ذکر کرده‌ایم شده را از طریق شماره تلفن‌های طرح شکایت اعلام کنند تا به سرعت پیگیری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet