هدر موبایل
1396/12/07 09:04:10
سرویس بین الملل
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه ای؛

اقدامات آمریکا در سرزمین‌های اشغالی باعث تحریف حقایق تاریخی ملت فسلطین نمی‌شود

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین اقدام تحریک آمیز آمریکا در ادعای تعیین موعد مقرر برای انتقال سفارت این کشور به شهر قدس را محکوم کرد.
اقدامات آمریکا در سرزمین‌های اشغالی باعث تحریف حقایق تاریخی ملت فسلطین نمی‌شود دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین اقدام تحریک آمیز آمریکا در ادعای تعیین موعد مقرر برای انتقال سفارت این کشور به شهر قدس را محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/97549.jpg اقدامات,آمریکا,در,سرزمین‌های,اشغالی,باعث,تحریف,حقایق,تاریخی,ملت,فسلطین,نمی‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه ای اقدام تحریم آمیز آمریکا در ادعای تعیین موعد مقرر برای انتقال سفارت این کشور به شهر قدس را محکوم کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی اقدام تحریک آمیز آمریکا در ادعای تعیین موعد برای انتقال سفارت این کشور به شهر قدس را قویا محکوم می کند.

این اقدام آمریکا در روز نکبت رفتاری تحریک آمیز بوده و احساسات و عواطف امت اسلامی و عربی و ملت فلسطین را جریحه دار خواهد کرد.

بی تردید اقدامات دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی هرگز موجب تحریف حقایق تاریخی ملت فلسطین نخواهد شد و هیچ مشروعیتی به رژیم اشغالگر قدس نمی بخشد. جهان اسلام و افکار عمومی جهان یقین دارد که قدس بزرگ پایتخت ابدی و همیشگی سرزمین تاریخی فلسطین باقی خواهد ماند و مرزهای اصیل فلسطین را مبارزین حق طلب و آزاده با مقاومت و خون خویش ترسیم خواهند کرد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از همه پارلمان های جهان، نهادهای بین المللی، پارلمان اروپا، سازمان کنفرانس همکاری اسلامی و جنبش غیرمتعهدها می خواهد این تصمیم مداخله جویانه آمریکا که می تواند منطقه را رو در روی رژیم صهیونیستی قرار دهد محکوم و تدابیر لازم در جهت تغییر موضع دولت آمریکا اتخاذ کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet