ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1396/12/07 15:01:28
سرویس استان ها

مجمع نمایندگان استان تهران برای مشکلات ری جلسه مجزا تشکیل می دهد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس به منظور آشنایی با مشکلات حوزه انتخابیه از شهرهای مختلف شهرستان ری از جمله باقرشهر، کهریزک و ری بازدید کرد.
مجمع نمایندگان استان تهران برای مشکلات ری جلسه مجزا تشکیل می دهد نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس به منظور آشنایی با مشکلات حوزه انتخابیه از شهرهای مختلف شهرستان ری از جمله باقرشهر، کهریزک و ری بازدید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100023389966.jpg مجمع,نمایندگان,استان,تهران,برای,مشکلات,ری,جلسه,مجزا,تشکیل,می,دهد Icana

‍به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛سلماز ابراهیم زاده، پروانه مافی، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس، از شهرستان ری بازدید یکروزه ای انجام داد.

صبح ۶ اسفند ماه ۹۶ ،پروانه مافی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به منظور آشنایی با مشکلات حوزه انتخابیه به بازدید از شهرهای مختلف شهرستان ری از جمله باقرشهر، کهریزک و ری اقدام کرد.

در ابتدای این بازدید جلسه مشترکی میان نماینده مردم، بخشدار کهریزک و اعضای شورای شهر باقرآباد صورت پذیرفت. در این جلسه مقرر شد بحث اختصاص عوارض آلایندگی کارخانجات حریم باقرشهر به میران کافی به شهرداری این شهر تعلق بگیرد. همچنین مقرر شد پیشنهادهای موجود برای پیش گیری از توسعه آرامستان بهشت زهرا بررسی و به شهرداری تهران ارائه شود. همچنین مقرر شد با درخواست شورای اسلامی و شهرداری باقرشهر  پیگیری مشکلات حقوقی و توافقنامه شهرداری باقرشهر با شهرداری تهران توسط خانم مافی پیگیری شود.

در ادامه ،پروانه مافی با حضور در شورای اسلامی شهر کهریزک در جمع اعضای این شورا حضور یافت. در این جلسه بحث پیگیری مسئله شیرآبه های فاضلاب و زباله ها و همچنین مشکلات ناشی از کارخانجات بازیافت مطرح و مقرر شد جهت کاهش مضرات این رویدادها اقدام شود

همچنین پروانه مافی بر لزوم تلاش جهت تجدید هویت فرهنگی کهریزک تاکید کرد.

همچنین مقرر شد با پیشنهاد پروانه مافی مجمع نمایندگان تهران جلسه مجزایی را برای حل مشکلات ری تشکیل دهد.

در ادامه ،رییس فراکسیون خانواده مجلس شورای اسلامی جهت بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک به محل این آسایشگاه مراجعت کرده و ضمن گفتگو با مسئولین این خیریه پیرامون راه های بهبود ارائه خدمات تبادل نظر کردند.

سپس،مافی با حضور در محل دفتر مجمع نمایندگان در شهرری در دیدار با اقشار مختلف مردم شریف این شهر جهت حل مشکلات آنان اقدامات مقدور را بعمل آورد.

در انتها این نماینده مجلس با حضور در جمع مجمع عمومی شورای هماهنگی فعالان و تشکل های خط امام (ره) شهرستان ری سخنرانی کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet