خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/12/08 08:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمد هاشمی:

اندیشه‌های مرحوم هاشمی فراتر از یک فرد بود

عضو اسبق حزب کارگزاران در نشست تقدیر از فعالان کنگره بزرگداشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت گفت: از زمانی که خدمت آیت‌الله هاشمی بودم، گفته‌ام که اندیشه‌های ایشان فراتر از یک فرد بود.
اندیشه‌های مرحوم هاشمی فراتر از یک فرد بود عضو اسبق حزب کارگزاران در نشست تقدیر از فعالان کنگره بزرگداشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت گفت: از زمانی که خدمت آیت‌الله هاشمی بودم، گفته‌ام که اندیشه‌های ایشان فراتر از یک فرد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801103939107456.jpg اندیشه‌های,مرحوم,هاشمی,فراتر,از,یک,فرد,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد هاشمی رفسنجانی عضو اسبق حزب کارگزاران در مراسم نشست نقد و بررسی؛ تقدیر و تشکر از فعالان نخستین کنگره بزرگداشت آیت‌الله هاشمی اظهار داشت: در سال‌های اخیر تلاش شد تا ایشان را به‌عنوان عالم دینی مطرح نکنند، اما ایشان در تاریخ معاصر و علوم دینی کم‌نظیر بودند.

محمد هاشمی افزود: از زمانی که خدمت ایشان بودم، گفته‌ام که اندیشه‌های آیت‌الله هاشمی فراتر از یک فرد است.

وی اظهار کرد: به ایشان می‌گفتم، شما دارای یک مکتب هستید که زیرمجموعه مکتب اهل‌بیت است. در جریان دو همایش به این نتیجه رسیدیم که این حرف گزاف نیست.

محمد هاشمی گفت: در دیدارهایی که با مراجع قم داشتیم، متوجه شدیم که برخی مراجع هم از آثار قرآنی ایشان بی‌اطلاع هستند و توصیه مراجع این بود که اجازه ندهید اندیشه‌های ایشان فراموش شود.

وی در ادامه بیان کرد: برای بزرگداشت آیت‌الله هاشمی به خیلی نهادها مراجعه کردیم که جواب آن‌ها این بود که آوردن اسم هاشمی در اینجا جرم است.

محمد هاشمی در این نشست با تقدیر و تشکر از فعالان نخستین کنگره بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که با حضور فرزندان و برخی از شخصیت‌های سیاسی برگزار شد، گفت: از همه عزیزان برای حضور در مراسم تشکر می‌کنم.

در این مراسم عفت مرعشی،محسن هاشمی،محمد هاشمی، فاطمه هاشمی، عماد هاشمی، علی یونسی، محمدعلی وکیلی، حجت‌الاسلام غرویان،نقویان و جمعی از شخصیت‌های سیاسی حضور داشتند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet