هدر موبایل
1396/12/09 18:16:57
سرویس اجتماعی
بابایی صالح:

رشد 11 درصدی بودجه 97 جمعیت هلال احمر/ انبارهای هلال احمر برای مقابله با بحران تقویت و تجهیز شوند

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری رشد ۱۱ درصدی بودجه جمعیت هلال احمر، خواستار آن شد که انبارهای این جمعیت برای مقابله با بحران‌های احتمالی تقویت و تجهیز شوند.
رشد 11 درصدی بودجه 97 جمعیت هلال احمر/ انبارهای هلال احمر برای مقابله با بحران تقویت و تجهیز شوند عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری رشد 11 درصدی بودجه جمعیت هلال احمر، خواستار آن شد که انبارهای این جمعیت برای مقابله با بحران‌های احتمالی تقویت و تجهیز شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105323005263.jpg رشد,11,درصدی,بودجه,97,جمعیت,هلال,احمر/,انبارهای,هلال,احمر,برای,مقابله,با,بحران,تقویت,و,تجهیز,شوند Icana

روح الله بابایی صالح در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری رشد 11 درصدی بودجه 97 هلال احمر، گفت: سال گذشته نیز بودجه مناسبی برای جمعیت هلال احمر پیش بینی شد و بودجه سال 97 این نهاد نیز قابل قبول بوده و بهتر است به صورت کامل تخصیص یابد.

نماینده مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه انبارهای جمعیت هلال احمر برای مقابله با بحران های احتمالی باید تقویت و تجهیز شوند، افزود: حادثه و بحران هیچگاه خبر نمی‌کند بنابراین دستگاه های امدادی باید به طور مداوم در حال آماده باش باشند.

وی با تاکید بر اینکه امکانات و تجهیزات جمعیت هلال احمر باید به روزرسانی شود، افزود: امداد هوایی هلال احمر باید به استانداردهای جهانی نزدیک شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با یادآوری اینکه هلال احمر با دست خالی نمی تواند به مقابله با بحران ها ورود کند، تصریح کرد: ایران کشوری حادثه خیز بوده و در معرض بلایایی مانند زلزله، سیل، فرونشست و طوفان قرار دارد و آمادگی دستگاه ها رکن اصلی و مهم مقابله با بحران ها است.

نماینده مردم بویین زهرا در مجلس دهم، افزود: پیشگیری، آمادگی و مقابله در صدر کارهای جمعیت هلال احمر قرار داشته و شرح وظایف جمعیت بسیار وسیع و گسترده است البته عمده امور جمعیت هلال احمر را داوطلبان و جوانان انجام می دهند.

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه آموزش نیروهای جمعیت هلال احمر باید به صورت تخصصی باشد، تصریح کرد: در کنار به روز رسانی امکانات به کارگیری نیروی متخصص امدادی در جمعیت هلال احمر نیز باید مورد توجه قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet