ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1396/12/09 22:47:56
سرویس استان ها
ذوالقدر:

خشک شدن ٥٠ درصد باغات میناب در اثر کمبود آب /دولت چاره اندیشی کند

نماینده مردم شرق هرمزگان گفت: میناب بزرگترین باغهای سر سبز کشور و استان را در اختیار داشته که به علت کمبود وبحران آب بیش از ۵۰ درصد آن از بین رفته است.
خشک شدن ٥٠ درصد باغات میناب در اثر کمبود آب /دولت چاره اندیشی کند نماینده مردم شرق هرمزگان گفت: میناب بزرگترین باغهای سر سبز کشور و استان را در اختیار داشته که به علت کمبود وبحران آب بیش از ۵۰ درصد آن از بین رفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201710109287880795.jpg خشک,شدن,٥٠,درصد,باغات,میناب,در,اثر,کمبود,آب,/دولت,چاره,اندیشی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سلماز ابراهیم زاده،  سید مصطفی ذوالقدر در جلسه شورای اداری شهرستان میناب که با حضور وزیر نیرو برگزار شد گفت: شهرستان  میناب با مشکلات فراوانی رو برو است وانتظار میرود که دولت به این مشکلات توجه خاصی داشته باشد.

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: بزرگترین وعمده ترین مشکل این شهرستان به وزارت نیرو بر می گردد و از آنجایی که بنده شناخت کاملی از توانایی های شما دارم تقاضا می کنم که این مشکلات نادیده گرفته نشوند.

ذوالقدر ضمن تشکر از خدمات انجام شده دولت در سطح استان گفت: شغل مردم این شهرستان باغبانی، کشاورزی وصیادی است و این قشردر شهرستان با مشکلاتی مواجه هستند که از شخص رئیس جمهور الزامات رفع آنها را خواستارم.

وی با بیان اینکه از زمانی که به عنوان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی را پیدا کردم به آنها وعده دادم که مشکل آب میناب راحل کنم گفت: با وجود همه کارهای انجام شده در حوزهانتخابیه ام نسبت این مشکل اقدامات درخور توجهی صورت نگرفته  وحل این مشکل به کندی شکل می گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، عنوان داشت: شهرستان میناب روزی تامین کننده میوه و خرمای بازار داخل و کشورهای عربی بوده و باغ های سرسبز و بزرگی را در اختیار داشت اما اکنون بیش از ۵۰ درصد آن به علت بحران و کمبود آب خشک شده است.

ذوالقدر گفت: یکی دیگر از مشکلات حوزه انتخابی شرق هرمزگان هزینه بالای مصرفی آب و برق در این منطقه است که از وزیر نیرو در خواست می شود تا به این موضوع رسیدگی و تصمیمات جدیدی گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet