خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/12/12 12:37:42
سرویس اجتماعی
رحیمی توضیح داد:

اولویت های اصلی شهرداری تهران برای مدیریت بحران در زمان زلزله/ شورای عالی معماری مقاوم سازی ساختمان ها را عملیاتی کند

عضو مجمع نمایندگان استان تهران بر ضرورت تقویت هم افزایی مدیریتی دستگاه ها برای مقابله با زلزله تهران تاکید کرد.
اولویت های اصلی شهرداری تهران برای مدیریت بحران در زمان زلزله/ شورای عالی معماری مقاوم سازی ساختمان ها را عملیاتی کند عضو مجمع نمایندگان استان تهران بر ضرورت تقویت هم افزایی مدیریتی دستگاه ها برای مقابله با زلزله تهران تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104595590196.jpg اولویت,های,اصلی,شهرداری,تهران,برای,مدیریت,بحران,در,زمان,زلزله/,شورای,عالی,معماری,مقاوم,سازی,ساختمان,ها,را,عملیاتی,کند Icana

علیرضا رحیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه زلزله تهران به دغدغه مردم و دستگاه ها تبدیل شده است، گفت: فضایی که در حال حاضر به لحاظ معماری و شهرسازی در تهران وجود دارد و تصویری که از زلزله داریم غیرقابل قبول است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود: به طور قطع اقدامات جبرانی باید از سوی شورای عالی معماری در دستور کار قرار گرفته و به رعایت استانداردها در حوزه ساختمان و مسکن توجه بیشتری شود تا ایمنی و آرامش مردم تامین شود.

وی ادامه داد: اگر موضوع مقاوم سازی ساختمان ها زمان بر است بهتر است پیش بینی اماکن خاص برای زمان بحران در اولویت اول مدیریت بحران قرار گیرد و نباید به گونه ای در این رابطه اقدام کرد که در زمان بحران حتی نقاط امن و ایمن برای اسکان مردم در دسترس نباشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توجه به مدیریت واحد از تامین امکانات و تجهیزات سخت افزاری مهم تر است؛ در واقع هم افزایی مدیریتی موضوعی است که نیازی به تمرین و ممارست بیشتر دارد.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: متاسفانه شهرداری، وزارت کشور، هلال احمر، وزارت بهداشت و وزارت راه و شهرسازی و تمامی مجموعه هایی که در این امر دخیل هستند هم افزایی مناسبی نداشته و نیاز است برای مقابله با زلزله احتمالی این هم افزایی تقویت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet