هدر موبایل
1397/01/12 16:47:52
سرویس اجتماعی
هاشمی:

وزارت بهداشت اجرای برنامه‌های آموزش پیشگیری را از بدنه خود آغاز کند

عضو کمیسیون بهداشت مجلس، بر ضرورت تقویت معاونت آموزشی وزارت بهداشت و آغاز اجرای برنامه‌هایش در حوزه پیشگیری از بدنه این وزارتخانه تاکید کرد.
وزارت بهداشت اجرای برنامه‌های آموزش پیشگیری را از بدنه خود آغاز کند عضو کمیسیون بهداشت مجلس، بر ضرورت تقویت معاونت آموزشی وزارت بهداشت و آغاز اجرای برنامه‌هایش در حوزه پیشگیری از بدنه این وزارتخانه تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712105343069328.jpg وزارت,بهداشت,,اجرای,برنامه‌های,آموزش,پیشگیری,را,از,بدنه,خود,آغاز,کند Icana

همایون هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت گفت: اگر وزارت بهداشت کار علمی، غیراستاندارد و غیربهداشتی در مجموعه خود انجام دهد مصداق این مثل می‌شود که رطب خورده، منع رطب چون کند؟

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس دهم، ادامه  داد: آنچه مسلم است در تمام کشورها آموزش سلامت محور در همه عرصه‌های زندگی از جمله بهداشت روانی، غذا و برخورد با بیماری مقدم بر مداخلات درمانی قرار داده می‌شود، اما متاسفانه در ایران وزارت بهداشت مداخله محور است و حجم برنامه‌های معاونت درمان این وزارتخانه این امر را تایید می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: تاکنون معاونت آموزشی وزارت بهداشت در حوزه آموزش برای پیشگیری اقدامات خاصی انجام نداده است، و این در حالی است که این وزارتخانه باید آموزش در حوزه پیشگیری را از بدنه خود آغاز کرده، سپس به سطح عمومی انتقال دهد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، یادآورشد: بی‌تردید وقتی دستگاهی متولی آموزش و بهداشت عمومی بوده، باید مصرف روزانه یک لیوان شیر که به دلیل پیشگیری از جذب سموم ناشی از آلودگی هوا بدان توصیه کرده و ورزش و تغذیه سالمی که تعریفی از آن در سطح عمومی ارائه داده است  را قطعا در برنامه غذایی کارمندان خود لحاظ کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet