هدر موبایل
1396/12/29 11:35:46
سرویس اجتماعی
ذوالقدر:

سکوت معنادار متولیان پایتخت نسبت به پرونده آبیاری مزارع با فاضلاب/ تعامل دستگاه ها راهکار حل این معضل

عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه پیگیری موضوع آبیاری مزارع با فاضلاب هنوز به نتیجه نرسیده است، گفت: دستگاه ها در این رابطه سکوت کرده اند.
سکوت معنادار متولیان پایتخت نسبت به پرونده آبیاری مزارع با فاضلاب/ تعامل دستگاه ها راهکار حل این معضل عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه پیگیری موضوع آبیاری مزارع با فاضلاب هنوز به نتیجه نرسیده است، گفت: دستگاه ها در این رابطه سکوت کرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201703103068273397.jpg سکوت,معنادار,متولیان,پایتخت,نسبت,به,پرونده,آبیاری,مزارع,با,فاضلاب/,تعامل,دستگاه,ها,راهکار,حل,این,معضل Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از اینکه آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب همچنان در هاله ای از ابهام قرار داشته و حل نشده باقی مانده است، گفت: هر چند این موضوع بارها از سوی برخی مسئولان انکار شده اما متاسفانه شواهد دال بر صحت و سقم آن داشته و هنوز به طور کامل کنترل و مدیریت نشده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پیگیری ها در مورد موضوع آبیاری مزارع با فاضلاب هنوز به نتیجه نرسیده است، افزود: متاسفانه از سوی مسئولان وزارت خانه های جهاد کشاورزی و نیرو جواب مناسبی به ما ارائه نشده و در این رابطه سکوت پیشه کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه در مورد نحوه آبیاری مزراع جنوب تهران با فاضلاب باید شفاف سازی شود، گفت: این موضوع با سلامت شهروندان سروکار داشته و نباید حل نشده به حال خود باقی بماند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه معضل آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب باید با تعامل مناسب میان شهرداری و شورای شهر حل شود، تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرداری، شورای شهر و سازمان حفاظت محیط زیست باید برای مدیریت این معضل گام های جدی بردارند زیرا این موضوع با سلامت مردم در ارتباط بوده و نباید نسبت به تعیین تکلیف آن تعلل کرد.

ذوالقدر بر ضرورت تشدید نظارت ها بر نحوه آبیاری مزارع جنوب تهران تاکید کرد و گفت: احداث و تکمیل شبکه فاضلاب باید در دستور کار قرار گیرد تا افراد نتوانند از فاضلاب برای آبیاری مزارع استفاده کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، ادامه داد: باید افراد سودجویی که با این اقدام سلامت مردم را در معرض تهدید قرار می دهند نیز به صورت قاطع و جدی برخورد کرد.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید بر ضرورت بررسی صحت و سقم این موضوع از سوی دستگاه های متولی، تصریح کرد: در صورتی که این موضوع صحت داشته باشد دستگاه قضا می تواند ورود و با سودجویان با قاطعیت برخورد کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet