هدر موبایل
1396/12/14 07:42:00
سرویس سیاسی
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس تشریح کرد:

چرا بحران سوریه خاتمه نمی یابد؟

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اقدامات تروریستی گروه‌های مورد حمایت آمریکا را دلیل تداوم بحران در سوریه دانست.
چرا بحران سوریه خاتمه نمی یابد؟ رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اقدامات تروریستی گروه‌های مورد حمایت آمریکا را دلیل تداوم بحران در سوریه دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201703104820826469.jpg چرا,بحران,سوریه,خاتمه,نمی,یابد؟ Icana

گروه سیاسی خبرگزاری خانه ملت، فاطمه رضایی؛ علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مصوبه شورای امنیت درباره غوطه شرقی سوریه، گفت: جنگ داخل سوریه بحران ابدی نخواهد بود و در طول زمان این بحران مرتفع خواهد شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: جمهوری اسلامی نیز از راهی در جهت خاموش کردن آتش بحران در سوریه استقبال می‌کند.

وی افزود: دلیل اصلی بحران سوریه اقدامات تروریستی گروه‌های آمریکایی است که هم اکنون هم از آنها برای حمله به مردم مظلوم سوریه حمایت می‌کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: علت اصلی ادامه بحران در سوریه به پای آمریکا و رژیم صهونیستی است که همچنان آتش بیار معرکه برای حمله و بمباران در سوریه هستند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ شورای حقوق بشر سازمان ملل روز جمعه رای گیری درباره پیش‌نویس قطعنامه انگلیس در زمینه وضعیت انسانی در غوطه شرقی در نزدیکی دمشق را بعد از اینکه کشورهای عضو بر سر چارچوب نهایی آن نتوانستند به توافق برسند و رایزنی درباره آن را تمام نکردند، به تعویق انداخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet