هدر موبایل
1397/01/03 12:03:00
سرویس فرهنگی
ابراهیمی:

ساعات ورزش در مدارس هدفمند نیست/ توسعه زیرساخت‌ها لازمه بهبود ورزش مدارس

عضو کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه ساعات ورزش در مدارس هدفمند نیست، بر ضرورت نگاه ویژه به ورزش مدارس و توسعه زیرساخت‌های ورزشی تاکید کرد.
ساعات ورزش در مدارس هدفمند نیست/ توسعه زیرساخت‌ها لازمه بهبود ورزش مدارس عضو کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه ساعات ورزش در مدارس هدفمند نیست، بر ضرورت نگاه ویژه به ورزش مدارس و توسعه زیرساخت‌های ورزشی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108510716053.jpg ساعات,ورزش,در,مدارس,هدفمند,نیست/,توسعه,زیرساخت‌ها,لازمه,بهبود,ورزش,مدارس Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر ضرورت توسعه ورزش مدارس در کشور، گفت: نگاه ویژه به ورزش مدارس نیازمند توسعه زیرساخت‌های ورزشی است و این در حالی است که ما در بحث ورزش مدارس باید نگاه ویژه به توسعه زیرساخت‌های مدارس داشته باشیم بطور مثال می‌بایست مدارسی که با فاصله  اندک با یکدیگر ایجاد شده‌اند، تجمیع شوند و این امر نیازمند نگاه ملی است.

نماینده رامیان و آزاد شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پراکندگی مدارس و نبود سالن‌های ورزشی مناسب باعث عدم شکل‌گیری محورهای اساسی توسعه ورزش در مدارس شده است، تصریح کرد: برای توسعه ورزش مدارس باید نگاه ملی و فراگیر در دستورکار قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه ساعات ورزش درمدارس هدفمند نیست، ادامه داد: برای هدفمند شدن ورزش در مدارس باید نگاه ویژه به منابع انسانی ماهر در این حوزه داشت؛ بنابراین باید معلمان ورزش بر اساس اصول روز، دانش آموزان را تربیت کنند تا ضمن شناسایی استعداد آنها، بتوانند ایشان را برای افتخارآفرینی در میادین مهمی همچون المپیک تربیت کنند.

عضو کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس یادآورشد: جدی گرفتن استعدادیابی در ورزش نیازمند اتحاد وزارتخانه‌های ورزش و جوانان و آموزش و پرورش است تا بتوان از دل دانش آموزان ورزشکار، قهرمانان بنامی را تحویل جامعه ورزش داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet