خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/12/18 11:21:18
سرویس فرهنگی
میرزایی نیکو:

انتقال مالکیت امامزاده هاشم به استان مازندران به تأخیر افتاد/ سوال از وزیر کشور در دستور کار

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس از حضور وزیر کشور در مجلس برای پاسخگویی به سئوالی درباره تغییر مالکیت امامزاده هاشم از استان تهران به مازندران در هفته آینده خبر داد.
انتقال مالکیت امامزاده هاشم به استان مازندران به تأخیر افتاد/ سوال از وزیر کشور در دستور کار نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس از حضور وزیر کشور در مجلس برای پاسخگویی به سئوالی درباره تغییر مالکیت امامزاده هاشم از استان تهران به مازندران در هفته آینده خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103662099225.jpg انتقال,مالکیت,امامزاده,هاشم,به,استان,مازندران,به,تأخیر,افتاد/,سوال,از,وزیر,کشور,در,دستور,کار Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح سوالش از وزیر کشور، عنوان کرد: سئوالم از وزیر کشور پیش از  این در کمیسیون فرهنگی از وزیر ارشاد اسلامی طرح شده بود که این سئوال، امضای18  تن از نمایندگان استان تهران را نیز به همراه داشته است.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع سئوال از وزیر کشور تغییر مالکیت امامزاده هاشم از استان تهران به استان مازندران است، افزود: وزیر کشور باید پاسخ دهد دلیل اینکه چنین اقدامی قرار است صورت گیرد، چیست.

وی با یادآوری اینکه سال‌هاست همگان امامزاده هاشم را متعلق به دماوند و استان تهران می‌‎دانند، گفت: هویت یک استان و شهرستان به اماکن تاریخی، مذهبی و زیارتی آن منطقه است و باید دلیل اینکه چرا قرار است چنین اقدامی صورت گیرد، توضیح داده شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان اینکه با اقدامات صورت گرفته شده فعلا توانسته‌ایم انتقال مالکیت امامزاده هاشم به استان مازندران را به تأخیر بیندازیم، یادآور شد: سئوال مذکور در کمیسیون کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با حضور وزیر کشور طرح خواهد شد./

پایان پیام

خبرنگار: احسان کاظم زاده نظری

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet