هدر موبایل
1396/12/18 15:40:00
سرویس فرهنگی
سبحانی‌فر:

فیلتر تلگرام در دستور کار کمیته تعیین مصادیق مجرمانه قرار ندارد

عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه با بیان اینکه تصمیم‌ شورای عالی فضای مجازی معیار اصلی برای رفع فیلتر توییتر است، اعلام کرد: فیلتر تلگرام در دستور کار کمیته تعیین مصادیق مجرمانه قرار ندارد.
فیلتر تلگرام در دستور کار کمیته تعیین مصادیق مجرمانه قرار ندارد عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه با بیان اینکه تصمیم‌ شورای عالی فضای مجازی معیار اصلی برای رفع فیلتر توییتر است، اعلام کرد: فیلتر تلگرام در دستور کار کمیته تعیین مصادیق مجرمانه قرار ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802103355516067.jpg فیلتر,تلگرام,در,دستور,کار,کمیته,تعیین,مصادیق,مجرمانه,قرار,ندارد Icana

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص رفع فیلتر توییتر، گفت: با توجه به اینکه شورای عالی فضای مجازی نهادی بالادستی در کشور است، تصمیم‌گیری‌های این شورا معیار اصلی برای رفع فیلتر توییتر است.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه مردم می‌توانند از پیام‌رسان‌های بسیاری استفاده کنند، ادامه داد: اگرچه توییتر شبکه اجتماعی دیگری است که می‌توان از آن استفاده کرد اما رفع فیلتر آن باید از جوانب مختلف مورد بررسی قرار گیرد تا با کارشناسی‌های لازم مشخص شود با این اقدام چه خدماتی به مردم ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: در این بررسی‌ها باید مشخص شود توییتر چه خدماتی به مردم ارئه می‌دهد و تا چه اندازه زمینه برای سوءاستفاده سودجویان فراهم می‌شود؛ هزینه و فایده این موضوع باید کارشناسی شود و بنا به نتایج آن در این مورد تصمیم‌گیری انجام گیرد.

عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه مجلس شورای اسلامی در خصوص مطلبی که این روزها در فضای مجازی مبنی بر فیلتر تلگرام منتشر شده است، افزود: موضوعی در خصوص فیلتر تلگرام در جلسات کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه مطرح نشده است./

پایان پیام

گفت و گو از هانیه خاکپور

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet