ایام محرم 1398
1396/12/19 11:29:23
سرویس سیاسی
نقوی‌حسینی خبرداد:

بریتانیا از ایران عذرخواهی کرد/پیگیری حمله به سفارتخانه کشورمان در کمیسیون امنیت ملی مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از عذرخواهی بریتانیا بخاطر حمله صورت گرفته به سفارت ایران در لندن خبر داد و گفت: موضوع حمله به سفارت کشورمان در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی خواهد شد.
بریتانیا از ایران عذرخواهی کرد/پیگیری حمله به سفارتخانه کشورمان در کمیسیون امنیت ملی مجلس سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از عذرخواهی بریتانیا بخاطر حمله صورت گرفته به سفارت ایران در لندن خبر داد و گفت: موضوع حمله به سفارت کشورمان در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/117238.jpg بریتانیا,از,ایران,عذرخواهی,کرد/پیگیری,حمله,به,سفارتخانه,کشورمان,در,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به حمله صورت گرفته به سفارت ایران در لندن، گفت: طبق گزارش اولیه دریافت شده، افرادی که به سفارت کشورمان حمله کرده اند متعلق به جریان شیعه لندنی و به عبارتی افراد گروه صادق شیرازی هستند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چهار نفر از افرادی که به سفارتخانه ایران حمله کردند توسط پلیس لندن دستگیر شده و موضوع در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: موضوع حمله صورت گرفته به سفارت ایران در لندن حتما در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بررسی و پیگیری خواهد شد و از دستگاه دیپلماسی نیز گزارش های لازم دریافت می شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد که وزارت امورخارجه کشورمان به دولت انگلستان تذکر داده و اعتراض کرده است؛ بر این اساس ظاهرا آنها نیز بخاطر این اتفاق عذرخواهی کرده اند زیرا مسئولیت حفظ و حراست از سفارتخانه مستقیما بر عهده دولت انگلستان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet