هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسف نژاد مطرح کرد:

برخورد سازمان بازرسی و دیوان محاسبات با مسافران جام جهانی روسیه از بودجه‌های دولتی

سرویس فرهنگی
نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس خواستار آن شد که سازمان بازرسی و دیوان محاسبات با افرادی که با بودجه‌های دولتی از دستگاه‌های غیرمرتبط به جام جهانی اعزام می‌شوند، برخورد قانونی کند.
یکشنبه 20 اسفند 1396 ساعت 08:02
برخورد سازمان بازرسی و دیوان محاسبات با مسافران جام جهانی روسیه از بودجه‌های دولتی نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس خواستار آن شد که سازمان بازرسی و دیوان محاسبات با افرادی که با بودجه‌های دولتی از دستگاه‌های غیرمرتبط به جام جهانی اعزام می‌شوند، برخورد قانونی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801100902685524.jpg برخورد,سازمان,بازرسی,و,دیوان,محاسبات,با,مسافران,جام,جهانی,روسیه,از,بودجه‌های,دولتی Icana

علی اصغر یوسف نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره اعزام برخی مدیران به جام جهانی روسیه از سوی دستگاه‌های دولتی غیرمرتبط، گفت: تنها مربیان، داوران و گروه اعزامی مرتبط با امور ورزشی می‌توانند از کانال وزارت ورزش و جوانان و با بودجه دولتی رهسپار جام جهانی شوند، بنابراین اعزام دیگر مدیران و مسئولان تماشاچی با بودجه بیت‌المال صحیح نیست.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سازمان بازرسی و دیوان محاسبات می‌بایست با افرادی که با بودجه‌های دولتی از دستگاه‌های غیرمرتبط به جام جهانی اعزام می‌شوند، برخورد قانونی کنند.

وی ادامه داد: مسافر جام جهانی شدن با هزینه شرکت‌های خصوصی بلامانع است اما نباید با بودجه‌های دولتی افراد به عنوان تماشاچی به جام جهانی روسیه اعزام شوند.

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس یادآورشد: اعزام تماشاچی از بودجه دولتی به مسابقات بین‌المللی مخالف روال بودجه‌ای دستگاه‌ها و سازمانهای دولتی است./

پایان پیام

خبرنگار: محمد مقدم فر

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000