آغاز امامت اما زمان (عج)
1396/12/19 21:45:30
سرویس استان ها
حسن بیکی:

لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده از بخش خصوصی است

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کرد که در واقع سیاست ما حمایت و پشتیبانی از آنهاست.
لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده از بخش خصوصی است نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کرد که در واقع سیاست ما حمایت و پشتیبانی از آنهاست. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102427968155.jpg لازمه,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,استفاده,از,بخش,خصوصی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل حسن بیکی در آیین بهره برداری مجتمع فرهنگی سینمایی خلیج فارس این شهرستان افزود: احداث این مجتمع فرهنگی یکی از مصادیق اقتصاد مقاومتی است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، در بخش دیگری حمله به سفارت ایران در لندن را نشان مزدور بودن فرقه شیرازی ها دانست و اظهار داشت: حرکت شیرازی ها که نشان دهنده همان شیعه انگلیسی است که مسلمانان دنیا نسبت به اقدامات آنان واکنش نشان داده اند.

وی تصریح کرد: دشمنان در صحنه نظامی به نتیجه ای نرسیدند اما با تشکیل گروه های مختلف سعی در آسیب به اسلام هستند که در کنار انگلیس، آمریکا قرار دارند. 

معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این آیین گفت: بودجه سال آینده این وزارتخانه نسبت به سال 96 حدود 12 درصد افزایش یافته است.

سیدهادی حسینی تصریح کرد: این وزارتخانه نام فرهنگ را دارد و بسیاری از اقدامات فرهنگی را به انجام می رساند اما از سهم یک سیزدهم بودجه بخش فرهنگ برخوردار است.

وی اضافه کرد: تیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هنری است و سرمایه این نهاد هنرمندان هستند که با وجود کمبود اعتبار تلاش می کنند تا برنامه ها را به نحو احسن انجام دهند.

حسینی ادامه داد: آنچه که امروز ایران و ایرانی از آن برخوردار است، حاصل کار نیاکان ماست که امیدواریم بتوانیم در حفظ این میراث توانا باشیم.

معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: افتتاح سالن سینمایی خلیج فارس گامی بسیار موثر در این شهرستان بود که خوشبختانه به دست توانای بخش خصوصی به نتیجه رسیده است.

مجتمع فرهنگی سینمایی خلیج فارس دامغان با ۹۲۰ متر مربع زیربنا و ۶ هزار مترمربع مساحت در پنج طبقه دارای سه سالن سینمایی، واحدهای تجاری و تفریحی با صرف بیش از ۱٨۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

این شهرستان با بهره برداری این مجتمع پس از بیش از 20 سال دارای سینمای مستقل شد.

به گزارش ایرنا، شهرستان دامغان 94 هزار و 190 تن در قالب 30 هزار و 296 خانوار جمعیت دارد که 72 هزار و 925 تن در شهر و 21 هزار و 265 تن در روستاها سکونت دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet