پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1396/12/23 15:34:09
سرویس سیاسی
کاظمی:

دولت لایحه جامع نظام انتخابات را پیش از ورود به فضای انتخابات به مجلس ارائه کند

نایب رئیس کمیسیون شوراها در مجلس گفت: دولت لایحه جامع نظام انتخابات را پیش از ورود به فضای انتخابات به مجلس ارائه کند تا نواقص قوانین پراکنده انتخاباتی برطرف شود.
دولت لایحه جامع نظام انتخابات را پیش از ورود به فضای انتخابات به مجلس ارائه کند نایب رئیس کمیسیون شوراها در مجلس گفت: دولت لایحه جامع نظام انتخابات را پیش از ورود به فضای انتخابات به مجلس ارائه کند تا نواقص قوانین پراکنده انتخاباتی برطرف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201705103121785010.jpg دولت,لایحه,جامع,نظام,انتخابات,را,پیش,از,ورود,به,فضای,انتخابات,به,مجلس,ارائه,کند Icana

سید حمید رضا کاظمی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم ارائه لایحه جامع نظام انتخابات، اظهار داشت: انتظار داریم که دولت هر چه سریعتر لایحه جامع نظام انتخابات را بدهد زیرا این موضوع مطالبه‌ای جدی برای جامعه است.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پراکندگی قوانین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و رستا، انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ریاست جمهنوری اشکلات و ایرادات دارد.

وی افزود: بنا بر تعاملی که بین مجلس و دولت وجود دارد، انتظار داریم تا این لایحه ارائه شود.

کاظمی ادامه داد: لازم است تا پیش از رسیدن به فضای انتخابات بعدی، لایحه جامع نظام انتخابات به مجلس ارائه شود.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: در این زمینه، شرایط باید به گونه‌ای باشد که مجلس بتواند در فرصتی مناسب و با فراغ بال به موضوع لایحه جامع نظام انتخابت بپردازد و در مجلس تصویب شود و نواقص قانونی آن رفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet