خبرگزاری خانه ملت

آغاز امامت اما زمان (عج)
1396/12/25 15:56:20
سرویس استان ها
حسن بیکی:

شهیدان جهادگر اسوه های مقاومت و ایثار هستند

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی شهیدان جهادگر را اسوه‌های مقاومت و ایثار دانست و گفت: ایشان بدون سنگر برای رزمندگان سنگر سازی می‌کردند.
شهیدان جهادگر اسوه های مقاومت و ایثار هستند نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی شهیدان جهادگر را اسوه‌های مقاومت و ایثار دانست و گفت: ایشان بدون سنگر برای رزمندگان سنگر سازی می‌کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102427968155.jpg شهیدان,جهادگر,اسوه,های,مقاومت,و,ایثار,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ابوالفضل حسن بیکی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی صبح جمعه در یادواره ۱۱۸ شهید جهادگر استان سمنان و ۴۵شهید جهادگر دامغان ضمن بیان اینکه امام خمینی (ره) با به کار بردن عبارت سنگر سازان بی سنگر بهترین تعبیر را از جهادگران پرتلاش داشتند و فرمودند «اگر نبود جهاد سازندگی پیروزی با این سرعت به دست نمی‌آمد»، تأکید داشت: شهیدان جهادگر اسوه‌های مقاومت و ایثار هستند.

وی افزود: ساخت جاده رملی در عملیات طریق‌القدس و به معجزات الهی می‌ماند که جهادگران مخلص در ساخت آن اهتمام ویژه‌ای داشتند، همچنین مردم ایران اسلامی هنوز خاطره جهادگران دامغانی در عملیات بیت‌المقدس را نیز که مهم‌ترین و خطرناک‌ترین مسیر را احداث کردند، فراموش نمی‌کنند.

به گزارش دفاع پرس، این عضو خانه ملت به اهمیت برگزاری یادواره شهدا اشاره کرد و گفت: شهدای والامقام در مسیر امام حسین (ع) گام برداشتند و افرادی که برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آن‌ها تلاش می‌کنند، در مسیر حضرت زینب (س) هستند و به این دلیل است که یادآوری و بیان خاطرات هشت سال دفاع مقدس موجب تحول و دوری انسان از گناه می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet