هدر موبایل
1397/01/02 18:11:00
سرویس اجتماعی
میرزایی نیکو:

بیش از 80 درصد آلودگی آب پایتخت رفع شده است/ برگزاری نشست ویژه بررسی آب تهران در فروردین 97

عضو مجمع نمایندگان تهران، با اعلام این خبر که تاکنون بیش از هشتاد درصد آلودگی آب تهران رفع شده و موضوع پسماندهای موجود در آب جنوب شهر نیز در حال پیگیری است از برگزاری نشست ویژه بررسی آب پایتخت در فروردین ماه ۹۷خبر داد.
بیش از 80 درصد آلودگی آب پایتخت رفع شده است/ برگزاری نشست ویژه بررسی آب تهران در فروردین 97 عضو مجمع نمایندگان تهران، با اعلام این خبر که تاکنون بیش از هشتاد درصد آلودگی آب تهران رفع شده و موضوع پسماندهای موجود در آب جنوب شهر نیز در حال پیگیری است از برگزاری نشست ویژه بررسی آب پایتخت در فروردین ماه 97خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103662099225.jpg بیش,از,80,درصد,آلودگی,آب,پایتخت,رفع,شده,است/,برگزاری,نشست,ویژه,بررسی,آب,تهران,در,فروردین,97 Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ، در مورد وضعیت آب تهران گفت: تاکنون بیش از هشتاد درصد آلودگی آب تهران رفع شده است و بر اساس دستورالعملی که وزیر نیرو به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران داده است به طور مداوم در حال آزمایش آب و نمونه برداری از آن هستند.

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته در برخی مناطق شهر هنوز یک سری مشکلات سخت افزاری وجود دارد و این مشکل نیز بیشتر به جنوب شهر تهران و موضوع پسماندها برمی گردد که این موضوع هم در حال پیگیری است.

وی تصریح کرد: اگر ﻃﺮﺡ ﺍﺟﺮﺍی ﻓﺎﺿﻼﺏ ﺗﻬﺮﺍﻥ با سرعت بیشتری از طریق اتصال رینگ‌های اصلی عملیاتی شود قطعا مشکلات مربوط به وضعیت سلامت آب در جنوب تهران نیز برطرف خواهد شد، بنابراین نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به دلیل آلودگی آب تهران یادآورشد: آلودگی آب تهران ناشی از وضعیت لوله ها، تداخل پسماندها و بخشی هم به فرسودگی تجهیزات مجموعه تصفیه خانه ها مربوط می شد که هم اکنون همه این مشکلات برطرف شده و تجهیزات جدید جایگزین شده است.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران، تاکید کرد: قرار بر این بود که تا پایان سال 96 نشست ویژه ای با آقای پرورش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران پیرامون بررسی موضوع آب تهران داشته باشیم که متاسفانه برغم تلاش های بسیاری که انجام دادیم، برگزاری آن به فروردین ماه سال 97 موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet