هدر موبایل
1397/01/13 14:04:23
سرویس سیاسی
میرزایی نیکو:

گفت‌وگوی ملی احزاب را پای یک میز می‌نشاند / جریانات سیاسی داخل قوه مقننه نمونه موفق گفت وگوی ملی

عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است این اقدام که توانسته ایم دبیران کل احزاب چپ و راست را پای یک میز بنشانیم تا گفت و گو کنند اقدام مثبت و موثری است.
گفت‌وگوی ملی احزاب را پای یک میز می‌نشاند / جریانات سیاسی داخل قوه مقننه نمونه موفق گفت وگوی ملی عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است این اقدام که توانسته ایم دبیران کل احزاب چپ و راست را پای یک میز بنشانیم تا گفت و گو کنند اقدام مثبت و موثری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg گفت‌وگوی,ملی,احزاب,را,پای,یک,میز,می‌نشاند,/,جریانات,سیاسی,داخل,قوه,مقننه,نمونه,موفق,گفت,وگوی,ملی Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ضرورت شکل گیری گفت و گوی ملی برای حل مشکلات کشور، گفت: اگر گفت و گوی ملی صورت بگیرد تا حد زیادی به تعامل میان جریانات کمک کرده و باعث می شود گروه هایی که تا کنون برای هم شمشیر می کشیدند اکنون سر یک میز نشسته و معضلات اصلی کشور را حل کنند.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: قرار نیست اگر فردی از جناحی حاکم شد همه علیه وی بشورند تا او را پایین بکشند یا برعکس آن عمل کنند، لازم است چارچوب ها مشخص شود تا گروه های مختلف سیاسی در فضایی آرام یکدیگر را نقد کرده و طرف مقابل نیز انتقاد را بپذیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه در این حوزه لازم است احزاب تقویت شوند تا بتوانیم به نتیجه برسیم، عنوان کرد: در بسیاری از کشورها احزاب جایگاه ویژه ای دارند که باعث می شود اختلافات نیز کمتر شود.

میرزایی نیکو ادامه داد: در حوزه احزاب توانسته ایم افراد را پای یک میز بنشانیم و دبیران کل احزاب چپ و راست نیز دور یک میز جمع شده و جلساتی برگزار کرده اند که  نتیجه بخش بوده است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: جریانات سیاسی داخل قوه مقننه نیز نمونه خوبی برای این موضوع هستند که می توانند با تعامل اقداماتی داشته باشند و همین باعث می شود در خارج از محیط مجلس نیز بتوانند کارایی خوبی داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet