هدر موبایل
1397/01/14 08:36:00
سرویس فرهنگی
ذوالقدر مطرح کرد:

تولیدات شبکه نمایش خانگی سدی در برابر فیلم‌های خالی از محتوای خارجی

عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است شبکه نمایش خانگی در برابر هجمه فیلم‌های خالی از محتوای خارجی، جایگاه ارزشمندی را هم به لحاظ هنری و هم به لحاظ فرهنگ سازی دارا است.
تولیدات شبکه نمایش خانگی سدی در برابر فیلم‌های خالی از محتوای خارجی عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است شبکه نمایش خانگی در برابر هجمه فیلم‌های خالی از محتوای خارجی، جایگاه ارزشمندی را هم به لحاظ هنری و هم به لحاظ فرهنگ سازی دارا است. https://cdn.icana.ir/d/019/64672.jpg تولیدات,شبکه,نمایش,خانگی,سدی,در,برابر,فیلم‌های,خالی,از,محتوای,خارجی Icana

فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جایگاه شبکه‌ نمایش خانگی در تولیدات تصویری، گفت: شبکه نمایش خانگی به عنوان ناشر فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها و تله‌فیلم‌ها در سال‌های اخیر حضور پررنگی را در عرصه هنر و فرهنگ ایفا کرده است و بر حسب جذابیت و محوریت، مخاطبان بی‌شماری را در اقصی نقاط کشور به خود جلب کرده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شبکه نمایش خانگی در برابر هجمه بسیاری از فیلم‌های خالی از محتوای خارجی، جایگاه ارزشمندی را هم به لحاظ هنری و هم به لحاظ فرهنگ سازی دارا است و نگاه و رویکرد حمایتی مدیران و مسئولان را می‌طلبد.

ذوالقدر افزود: خلاء تقنینی و اجرایی در مسئله مبارزه با کپی غیرمجاز و نبود برنامه‌های مناسب برای رعایت کپی رایت و مبارزه با مدیریت صحیح فضای مجازی، مشکل فعالان این بخش را دو چندان ساخته است.

وی ادامه داد: این موضوع بارها از سوی کمیسیون فرهنگی مجلس با دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط مطرح و درخواست ارائه راهبردی عملگرا شده است  و تا حصول نتیجه مطلوب نیز موضوع در دستورکار قرار دارد.

عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس یادآورشد: متأسفانه دانلودهای غیرمجاز و آسیب‌های پیرامون آنها غیرقابل چشم پوشی نیست چرا که ضررهای اقتصادی و اجتماعی بسیاری را به عرصه سینما و هنر وارد می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet