پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/01/09 13:01:00
سرویس سیاسی
نجفی:

قوانین انتخابات باید مطابق با واقعیات کشور و تجارب ادوار گذشته بازبینی شود

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ضرورتا و به ناگریز باید فضای انتخابات و شرایط انتخابات متناسب با واقعیات و تجارب کشور بازبینی شود.
قوانین انتخابات باید مطابق با واقعیات کشور و تجارب ادوار گذشته بازبینی شود نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ضرورتا و به ناگریز باید فضای انتخابات و شرایط انتخابات متناسب با واقعیات و تجارب کشور بازبینی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201707108958690522.jpg قوانین,انتخابات,باید,مطابق,با,واقعیات,کشور,و,تجارب,ادوار,گذشته,بازبینی,شود Icana

محمدرضا نجفی درگفت وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم ارائه لایحه جامع نظام انتخابات، اظهار داشت: همه کنش گران بخش های مختلف کشور به این جمع بندی رسیده اند که باید به سمت بهبود شرایط کشور حرکت کنیم و نسبت به تحقق اهداف اسناد مورد وفاق بالادستی کشور برسیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ضرورتا و به ناگریز باید فضای انتخابات و شرایط انتخابات متناسب با واقعیات و تجارب کشور بازبینی شود.

وی افزود: تجاربی که به دست آمده باید در اصلاح قانون انتخابات مورد توجه قرار گیرد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: همه بر ارائه لایحه جامع نظام انتخابات تاکید دارند و اجماعی نیز در کلیت آن وجود دارد.

نجفی گفت: از وزارت کشور می خواهم با اهمیتی مضاعف مجموعه این تجارب را در قالب لایجه جامع نظام انتخابات به مجلس ارائه کنند تا سال 97 بتوانیم به این موضوعات ورود پیدا کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet