هدر موبایل
1397/01/13 10:20:47
سرویس اجتماعی
وقف چی مطرح کرد:

احیای فرهنگ کاشت راه کار حفظ محیط زیست کشور/حفظ منابع طبیعی نیازمند عزم ملی است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تاکیدبراینکه باید فرهنگ گذشتگان درجهت کاشت یک درخت بعد از تولد هر فرد احیا شود، حفظ محیط زیست را در گروی عزم ملی دانست.
احیای فرهنگ کاشت راه کار حفظ محیط زیست کشور/حفظ منابع طبیعی نیازمند عزم ملی است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تاکیدبراینکه باید فرهنگ گذشتگان درجهت کاشت یک درخت بعد از تولد هر فرد احیا شود، حفظ محیط زیست را در گروی عزم ملی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106045777426.jpg احیای,فرهنگ,کاشت,راه,کار,حفظ,محیط,زیست,کشور/حفظ,منابع,طبیعی,نیازمند,عزم,ملی,است Icana

علی وقف چی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در ارائه راهکار برای ممانعت از تخریب جنگل‌ها و منابع طبیعی کشور گفت: بر اساس اصل 50 قانون اساسی همه مردم مسئول حفظ منابع طبیعی کشور هستند، هر چند برای حفظ محیط زیست نه تنها افراد حاضر در کشور بلکه هر فردی که در اقصی نقاط دنیا قلبش برای ایران می‌تپد نیز باید در جهت نگهداری از منابع طبیعی کشور گام بردارد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حفظ محیط زیست کشور نیازمند فرهنگسازی است ادامه داد: ما هر کدام باید به سهم خود کمک کنیم با الگو گرفتن از گذشتگان به ویژه در دوره هخامنشیان بعد از تولد هر فردی یک درخت بکاریم و برای احیای منابع طبیعی کشور این مهم را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه مردم باید منابع طبیعی را بیت‌المال بدانند تصریح کرد: تا زمانی که تمام افراد جامعه احساس مسئولیت نکنند، نمی‌توان در جهت حفظ محیط زیست گامی جدی برداشت، چرا که در این مورد اقدامات سلبی و دستوری تاثیری نخواهد داشت.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، در مورد سهم مسئولان در احیای محیط زیست تاکید کرد: در این رابطه رسانه ملی بیشترین سهم را دارد چرا که می‌تواند از طریق اطلاع‌رسانی مانع از تخریب جنگل‌ها و منابع طبیعی شود، از سوی دیگر مسئولان اجرایی کشور در کنار روحانیون، مروجین و مراکز آموزشی می‌توانند نقشی اثرگذاری در حفظ محیط زیست داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet