هدر موبایل
1397/01/05 14:25:16
سرویس سیاسی
ذوالنوری تشریح کرد:

چرا ترامپ جان بولتن را به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید انتخاب کرد؟

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به شخصیت جنگ طلبِ متزلزل و افراطی جان بولتون، گفت: انتصاب وی به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید منشاء مشکلاتی خواهد شد.
چرا ترامپ جان بولتن را به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید انتخاب کرد؟ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به شخصیت جنگ طلبِ متزلزل و افراطی جان بولتون، گفت: انتصاب وی به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید منشاء مشکلاتی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104763862494.jpg چرا,ترامپ,جان,بولتن,را,به,عنوان,مشاور,امنیت,ملی,کاخ,سفید,انتخاب,کرد؟ Icana

گروه سیاسی خبرگزاری خانه ملت، فاطمه رضایی؛ مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به انتصاب «جان بولتون» به سمت مشاور امنیت ملی کاخ سفید از سوی دونالد ترامپ، گفت: جان بولتون شخصیت جنگ طلبِ متزلزل و افراطی است، از هیچ ثبات مواضع و منطق نیز برخوردار نیست، در دولت‌های قبلی آمریکا هم در افغانستان دخالت و در عراق حضور داشته است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انتصاب جان بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید قطعا منشاء مشکلاتی برای جمهوری اسلامی خواهد شد، تصریح کرد: ترامپ در راستای تحقق اهداف خود از جمله دخالت در منطقه و تحقق روحیات جنگ طلبانه، جان بولتون را در این سمت گمارده است.

ذوالنوری افزود: با آمدن جان بولتون قطعا مشکلاتی برای ایران پیش خواهد آورد، اما باید بدانند که جمهوری اسلامی متقابلا رفتار خواهد کرد لذا به تناسب با رفتارهای ترامپ و جان بولتون تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: جان بولتون اگر از موضع تعقل و حفظ احترام متقابل عمل کند، همان رفتار را از سوی ایران شاهد خواهد بود. امابه نظر می‌رسد رفتار جان بولتون همانند گذشته بر مبنای زورگویی، جاه‌طلبی، خشونت طلبی، زیاده خواهی و تعرض  به حقوق ملت ایران باشد لذا جمهوری اسلامی هم در همین راستا اقدام و برخورد خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet