هدر اصلی
1397/01/09 08:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی مطرح کرد:

تصمیم کاخ سفید برای انتقال سفارت از تل آویو به قدس نابودی رژیم صهیونیستی را نزدیک تر می کند

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس، نابودی رژیم صهیونیستی را نزدیک‌تر می‌کند.
تصمیم کاخ سفید برای انتقال سفارت از تل آویو به قدس نابودی رژیم صهیونیستی را نزدیک تر می کند عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس، نابودی رژیم صهیونیستی را نزدیک‌تر می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/51849.jpg تصمیم,کاخ,سفید,برای,انتقال,سفارت,از,تل,آویو,به,قدس,نابودی,رژیم,صهیونیستی,را,نزدیک,تر,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید باقر حسینی عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مجلس با اشاره به اعلام دولت آمریکا مبنی بر انتقال سفارتش از تل‌آویو به قدس همزمان با هفتادمین سالگرد تأسیس رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: این اقدام ایالات متحده مقدمات نابودی این رژیم خونخوار را سرعت می‌بخشد.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در سخنانشان فرمودند نابودی اسرائیل در 25 سال آینده حتمی خواهد بود و دیگر اسرائیلی نخواهیم دید، که در صورت عملی شدن انتقال سفارت آمریکا شاید در کمتر از 25 سال آینده شاهد نابودی این رژیم کودک‌کش و جنایتکار باشیم.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه هر قدر کارها و رفتارهای تنش‌‌برانگیز از طرف رژیم صهیونیستی و همدستانش بیشتر شود نابودی این رژیم محتمل‌تر می‌شود، افزود: آمریکایی‌ها هرگز نمی‌توانند در رژیم صهیونیستی آرامش و صلح ایجاد کنند و انتقال پایتخت قطعا پیامدهای سنگینی برای هر دو طرف در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه استعمار جهانی دارای برنامه درازمدت برای تمام کشورهای اسلامی است، بیان کرد: عامل اصلی تصمیم دولت ترامپ در مورد بیت المقدس، مزدوری برخی کشورهای عربی و از طرف دیگر سکوت مجامع بین‌المللی است که هیچ‌گونه واکنش جدی نسبت به این موضع انجام ندادند و فقط گاهی اوقات حرف‌هایی زدند.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بیت‌المقدس خط قرمز فلسطینیان است، اظهار کرد: عربستان با سکوت خود و عدم موضع‌گیری روشن به نوعی بر این اقدام آمریکا صحه گذاشته و هیچ اقدام عملی تاکنون در این زمینه انجام نداده است.

حسینی تصریح کرد: نابودی رژیم صهیونیستی با تصمیم کاخ سفید نزدیکتر شده و این تصمیم ترامپ انتقادهای زیادی داشته است و تبعات سنگینی برای آمریکایی‌ها و این رژیم اشغالگر خواهد داشت.

وی با بیان اینکه ترامپ یک تصمیم کاملا اشتباه در زمینه انتقال سفارتش در رژیم صهیونیستی گرفته است، افزود: قطع به یقین مقاومت قوی‌تر از گذشته با رژیم صهیونیستی برخورد خواهد کرد و مردم فلسطین که حدود 70 سال است در حال مبارزه هستند و شهدای زیادی هم داده‌اند هرگز از سرزمین و اعتقاداتشان دست نخواهند نشست.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه انتقال عملی سفارت شرایط را برای رژیم صهیونیستی بسیار سخت خواهد کرد، بیان داشت: اگرچه ممکن است این اقدام آمریکا باعث ایجاد فشارهای زیادی بر مردم فلسطین شود، اما آنها هرگز از آرمان‌های خود کوتاه نمی‌آیند.

حسینی ادامه داد: این اقدام آمریکا قطعا مانع بزرگی در مسیر مذاکرات سازش خواهد بود و شاید این موضوع به نفع فلسطین باشد که بدین وسیله جلوی این مذاکرات گرفته شود.

وی تصریح کرد: هر کشوری در مقابل زورگویان کوتاه بیاید ضرر خواهد کرد و تجربه ثابت کرده هرگونه کوتاه آمدن در مقابل زیاده‌خواهی‌های دنیای استکبار حماقت است و ما این را در جریان برجام به خوبی لمس کردیم.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکا به دنبال نابودی اسلام است، گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در برابر ظلم، استکبار، بی‌عدالتی و تجاوز ایستادگی کرده و از حقوق مظلومان جهان در برابر مستکبران دفاع می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ وی در پایان خاطرنشان کرد: کاخ سفید با شیوه‌های نوین غارتگری که در پیش گرفته به فکر نابودی جهان اسلام است و با این منظور اهداف خود را در خاورمیانه دنبال می‌کند که تنها راه موفقیت و شکست استکبار، استقامت در برابر تجاوزات آنان است و بدون شک اگر در برابر آن ایستادگی کنیم پیروز خواهیم شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet