خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1397/01/12 10:42:12
سرویس بین الملل
امیرعبداللهیان:

ادعای آمریکا برای انتقال سفارت به قدس عامل اصلی گستاخی صهیونیست‌ها است

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل معتقد است ادعای آمریکا برای انتقال سفارت خود به بیت‌‌المقدس عامل اصلی گستاخی و قساوت رژیم اسرائیل علیه فلسطینیان است.
ادعای آمریکا برای انتقال سفارت به قدس عامل اصلی گستاخی صهیونیست‌ها است دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل معتقد است ادعای آمریکا برای انتقال سفارت خود به بیت‌‌المقدس عامل اصلی گستاخی و قساوت رژیم اسرائیل علیه فلسطینیان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201802108169272950.jpg ادعای,آمریکا,برای,انتقال,سفارت,به,قدس,عامل,اصلی,گستاخی,صهیونیست‌ها,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان ضمن محکومیت جنایت رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی در کشتار و مجروح کردن زنان، کودکان و جوانان فلسطینی در راهپیمایی بزرگ بازگشت، گفت: حمایت های نامحدود دولت آمریکا اقدامی مغایر حقوق و معاهدات بین المللی است.

دستیاور ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل ادعای آمریکا برای انتقال سفارت خود به بیت المقدس و معاشقه عربستان آل سلمان با صهیونیست ها را عامل اصلی گستاخی و قساوت رژیم سفاک تل آویو علیه ملت مظلوم فلسطین برشمرد.

وی با اشاره به بیانیه پایانی ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از سازمان ها و نهادهای بین المللی و مردم نهاد و آزادیخواهان جهان خواست تا این اقدامات سبوعانه و ضد انسانی صهیونیست ها را محکوم و با ملت فلسطین به هر نحو ممکن اظهار همدردی کنند.

دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در پایان خطاب به رژیم تروریستی اسرائیل خاطرنشان کرد: نسل جوان، پویا و مبارز جهان اسلام هرگز اجازه نخواهد داد صهیونیست ها تعرضی به بیت المقدس انجام دهند و به زودی سرزمین های اشغالی از لوث وجود آنها پاکسازی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet