هدر موبایل
1397/01/12 12:42:30
سرویس سیاسی
بروجردی:

کشورهای اسلامی سفارتخانه‌های خود در رژیم صهیونیستی را تعطیل کنند/ آمریکا متهم ردیف اول جنایات علیه فلسطینیان

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است کشورهای اسلامی طی یک تصمیم در سطح جهان اسلام سفارتخانه‌های خود را در رژیم صهیونیستی تعطیل کنند.
کشورهای اسلامی سفارتخانه‌های خود در رژیم صهیونیستی را تعطیل کنند/ آمریکا متهم ردیف اول جنایات علیه فلسطینیان رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است کشورهای اسلامی طی یک تصمیم در سطح جهان اسلام سفارتخانه‌های خود را در رژیم صهیونیستی تعطیل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106023876342.jpg کشورهای,اسلامی,سفارتخانه‌های,خود,در,رژیم,صهیونیستی,را,تعطیل,کنند/,آمریکا,متهم,ردیف,اول,جنایات,علیه,فلسطینیان Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن محکومیت اقدام رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن 17 و زخمی کردن بیش از 1400 فلسطینی در جریان راهپیمایی «روز بازگشت» گفت: این اقدام بار دیگر نشان داد دشمن اصلی امت اسلامی رژیم سفاک صهیونیستی است و کسانی که در جهان اسلام با این رژیم اشغالگر جنایتکار همراهی می کنند، شریک جنایات این رژیم هستند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به بیان انتظارها در این زمینه از سازمان همکاری های اسلامی اشاره و بیان کرد: انتظار داریم این سازمان در جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین این جنایت را محکوم کند.

وی افزود: از سوی دیگر طی یک تصمیم در سطح جهان اسلام باید تمامی کشورهای اسلامی که با رژیم صهیونیستی رابطه داشته و سفارتخانه دارند اقدام به تعطیلی سفارتخانه های خود کنند.

بروجردی ادامه داد: از سوی دیگر مجالس کشورهای اسلامی می توانند به عنوان نمایندگان ملت ها از طریق بین المجالس اسلامی بیانیه صادر کرده و اقدام مشترک داشته باشند چرا که رژیم صهیونیستی از همه خطوط قرمزها عبور کرده و اقدام به کشتار مردم مظلوم فلسطین به عنوان صاحبان اصلی این سرزمین می کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی بدون حمایت آمریکا نمی تواند دست به جنایت بزند و آمریکا متهم ردیف اول این جنایات بوده و تصمیم ترامپ در انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس، رژیم صهیونیستی را بیش از پیش جری کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet