هدر موبایل
1397/01/17 11:05:39
سرویس استان ها
استاندار خوزستان در گفت‌وگو با خانه ملت:

تیراندازی به خودروی نماینده شادگان با انگیزه شخصی رخ داده/ شائبه تروریستی بودن حادثه منتفی است

استاندار خوزستان با بیان اینکه حادثه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان قطعا تروریستی نیست، گفت: نیروی انتظامی در حال بررسی موضوع است.
تیراندازی به خودروی نماینده شادگان با انگیزه شخصی رخ داده/ شائبه تروریستی بودن حادثه منتفی است استاندار خوزستان با بیان اینکه حادثه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان قطعا تروریستی نیست، گفت: نیروی انتظامی در حال بررسی موضوع است. https://cdn.icana.ir/d/019/201804108696852540.jpg تیراندازی,به,خودروی,نماینده,شادگان,با,انگیزه,شخصی,رخ,داده/,شائبه,تروریستی,بودن,حادثه,منتفی,است Icana

غلامرضا شریعتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حادثه تیراندازی به خودروی مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در شب گذشته، گفت: طی این حادثه تلفات جانی نداشته ایم و به کسی آسیب نرسیده است.

استاندار خوزستان همچنین شائبه تروریستی بودن این حادثه را منتفی دانست و خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد این اقدام به خاطر مسائل شخصی بوده است که نیروی انتظامی در حال بررسی موضوع و مظنونین است.

شریعتی همچنین ارتباط این حادثه با اعتراضات اخیر در خوزستان را کاملا رد کرد.

به گزارش خانه ملت، افرادی ناشناس شب گذشته (پنجشنبه، 16 فروردین ماه) در شادگان به سمت خودروی پارک شده مجید ناصری نژاد نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی تیراندازی کرده و از محل متواری شدند.

این حادثه تلفات جانی نداشته است و تنها خودروی نماینده شادگان و سه خودروی دیگر مورد اصابت چند گلوله‌ قرار گرفته اند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet