هدر موبایل
1397/01/17 19:49:27
سرویس بین الملل
ابوترابی:

کشتار فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد دنیا حقوق بشر را ملعبه خود قرار داده است

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس معتقد است کشتار فلسطینیان در راهپیمایی مسالمت‌آمیز نوار مرزی توسط رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد دنیا حقوق بشر را ملعبه خود قرار داده است.
کشتار فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد دنیا حقوق بشر را ملعبه خود قرار داده است رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس معتقد است کشتار فلسطینیان در راهپیمایی مسالمت‌آمیز نوار مرزی توسط رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد دنیا حقوق بشر را ملعبه خود قرار داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101311591927.jpg کشتار,فلسطینیان,توسط,رژیم,صهیونیستی,نشان,می‌دهد,دنیا,حقوق,بشر,را,ملعبه,خود,قرار,داده,است Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برخورد خشونت آمیز سربازان صهیونیست با شرکت کنندگان در گردهمایی فلسطینیان در نوار غزه و کشته شدن چند نفر از آنها گفت: تا زمانی که اسرائیل موجودیت داشته باشد، جهان روی صلح را نمی بیند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: هر ساله افراد زیادی از آنهایی که روزی از سرزمین خود فلسطین رانده شده اند، در مرز میان فلسطین و اسرائیل تجمع می کنند و خواستار حقوق خود هستند لذا کشتار این افراد نشان می دهد دنیا صرفا حقوق بشر را ملعبه خود قرار داده است.

وی ادامه داد: تا زمانی که منطقه فلسطین آرام نشود، دنیا روی آرامش را نخواهد دید لذا سازمان های بین المللی باید از تظاهرات قانونی فلسطینیان در «روز بازگشت» حمایت کرده و اجازه دهند آنها به دفاع مشروع خود از سرزمینشان مطابق قوانین بین المللی بپردازند.

ابوترابی در ادامه مهاجرت های اجباری فلسطینیان را حاکی از روحیه اشغالگری اسرائیلی ها دانست و افزود: آنها زمانی به کودک کشی روی می آورند و زمانی به دنبال تغییر در تاریخ فلسطین هستند، زمانی هم تظاهرات مسالمت آمیز فلسطینیان را مورد حمله قرار می دهند و آنها را به خاک و خون می کشند.

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در پایان تنها راه حل مشکل فلسطین را مقاومت و مبارزه فلسطینیان دانست و خاطرنشان کرد: تا زمانی که فلسطینیان به این نتیجه نرسند که صرفا با مبارزه می توانند به سرزمین های خود بازگردند، از آوارگی در نمی آیند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet