هدر موبایل
1397/01/22 14:01:00
سرویس سیاسی
بروجردی تصریح کرد:

جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین بدون حمایت آمریکا محقق نمی‌شود

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح دارد که جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین بدون حمایت آمریکا محقق نمی‌شود چرا که این کشور اجازه محکومیت این رژیم در شورای امنیت سازمان ملل را نداد.
جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین بدون حمایت آمریکا محقق نمی‌شود رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح دارد که جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین بدون حمایت آمریکا محقق نمی‌شود چرا که این کشور اجازه محکومیت این رژیم در شورای امنیت سازمان ملل را نداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106023876342.jpg جنایت‌های,رژیم,صهیونیستی,علیه,مردم,فلسطین,بدون,حمایت,آمریکا,محقق,نمی‌شود Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برخورد خشونت آمیز سربازان صهیونیست با شرکت کنندگان در راهپیمایی فلسطینیان در نوار غزه و کشته شدن چند نفر از آنها، اظهار داشت: برخورد با تظاهرکنندگان، تجسم جنایت رژیم صهیونیستی است و ضدیت آن‌ها با مردم مظلوم فلسطین و جهان اسلام را نشان می‌دهد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کشتار مردم مظلوم فلسطین، بیان کرد: بخش مهمی از این صورتحساب را باید به پای آمریکا نوشت، زیرا آمریکا حتی اجازه محکومیت رژیم صهیونیستی در شورای امنیت سازمان ملل را نداد.

وی افزود: این شرایط نشان می‌دهد که اگر حمایت‌های آمریکا نباشد، جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین محقق نمی‌شود.

بروجردی گفت: در این شرایطی که کشتار گسترده و جنایت عظیمی علیه مردم فلسطین صورت می‌گیرد، مذاکره هیچ مفهومی ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet