هدر موبایل
1397/01/19 13:11:39
سرویس اجتماعی
محمدی:

مسائل سیاسی یکی از علل پافشاری شورای شهر بر ماندن نجفی / تداوم شرایط شهرداری به ضرر مدیریت شهری تمام می‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس یکی از دلایل پافشاری شورای شهر بر ماندن نجفی را مسائل سیاسی دانست و گفت: تفاهم میان شورای شهر و شهردار برای استعفا باید هر چه سریع تر ایجاد شده و دو طرف برای این استعفا متقاعد شوند.
مسائل سیاسی یکی از علل پافشاری شورای شهر بر ماندن نجفی / تداوم شرایط شهرداری به ضرر مدیریت شهری تمام می‌شود نماینده مردم تهران در مجلس یکی از دلایل پافشاری شورای شهر بر ماندن نجفی را مسائل سیاسی دانست و گفت: تفاهم میان شورای شهر و شهردار برای استعفا باید هر چه سریع تر ایجاد شده و دو طرف برای این استعفا متقاعد شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610109604860005.jpg مسائل,سیاسی,یکی,از,علل,پافشاری,شورای,شهر,بر,ماندن,نجفی,/,تداوم,شرایط,شهرداری,به,ضرر,مدیریت,شهری,تمام,می‌شود Icana

داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد مخالفت شورای شهر با استعفای شهردار پایتخت، گفت: شورای شهر مدعی است که به دلایل متقن برای پذیرش استعفای شهردار دست نیافته است.

 نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، یکی از دلایل پافشاری شورای شهر بر ماندن نجفی را مسائل سیاسی دانست و گفت: شهردار از گذشته با بیماری قلبی دست و پنجه نرم می کرد هر چند مشکلات قلبی وی برطرف شد اما به نظر می رسد درگیر بیماری جدیدی شده است؛ البته یکی از علل این استعفا مسائل سیاسی مطرح می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه شورای شهر باید موضوع استعفای نجفی را با دقت بررسی کند، تصریح کرد: شورای شهر باید در این رابطه به وظیفه قانونی خود عمل کند و جوابگو باشد.

محمدی افزود: تفاهم میان شورای شهر و شهردار برای استعفا باید هر چه سریع تر ایجاد شده و دو طرف برای این استعفا متقاعد شوند تا شهروندان و مدیریت شهری متضرر نشوند، زیرا تداوم این شرایط هم به سلامتی نجفی صدمه زده و هم مدیریت شهری متضرر می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet