شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/08/02 15:11:00
سرویس اقتصادی

شرکت صنعتی عصار هند در بخش‌های انرژی و صنعت و عمران ایران سرمایه‌گذاری می‌کند

رییس شرکت صنعتی عصار (ASSAR) هند در دیدار با رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، آمادگی این شرکت را برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های انرژی و صنعت و عمران ایران اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "راوی رویا" رییس شرکت صنعتی عصار هند روز چهارشنبه با "کمال دانشیار" رییس کمیسیون انرژی مجلس دیدار و پیرامون سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و انرژی ایران به بحث و گفت‌وگو پرداخت.

در این دیدار، کمال دانشیار با اشاره به زمینه‌های مناسب در سرمایه‌گذاری‌های مختلف در بخش انرژی و صنعت و عمران کشور گفت: دولت و مجلس شورای اسلامی،‌ برای سرمایه‌گذاری خارجی به میزان 200 میلیارد دلار در بخش‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده‌اند؛ که از این رقم حدود 100 میلیارد دلار در بخش نفت و گاز و بقیه در بخش‌های مختلف صنعت و عمران کشور سرمایه‌گذاری خواهد شد.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی هم‌چنین به فرمان مقام معظم رهبری در اجرای اصل 44 قانون اساسی در زمینه خصوصی‌سازی اشاره کرد و گفت: در بسیاری از زمینه‌های دیگر از جمله جاده‌سازی، راه‌آهن و پالایشگاه و انرژی شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاری به صورت فاینانس و یا شراکت با بخش خصوصی ایران فراهم است.

دانشیار با یادآوری اشتراکات فرهنگی و تاریخی دو ملت و تاکید بر تحکیم و تعمیق مناسبات بین دو ملت در زمینه‌های مورد علاقه، تقویت جایگاه بخش خصوصی در مناسبات اقتصادی و صنعتی و سرمایه‌گذاری‌های مشترک در بخش‌های اقتصادی دو کشور را خواستار شد.

در ادامه این ملاقات "راوی رویا" رییس شرکت (ASSAR) هند با اشاره به فعالیت‌های شرکت تحت مدیریت خود در سرمایه‌گذاری‌های مختلف در بخش‌های پالایشگاه، پتروشیمی،‌ عمران و خانه‌سازی گفت: بررسی‌های لازم در زمینه مختلف سرمایه‌گذاری‌ در ایران در حال انجام است و در آینده نزدیک فعالیت این شرکت در بخش‌های مختلف از جمله پالایشگاه و پتروشمی و عملیات عمرانی ایران را شاهد خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet