خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/01/19 17:21:50
سرویس سیاسی
سلیمی در تشریح جلسه کمیسیون شوراهای مجلس:

گزارش هلال احمر، اورژانس و ناجا درباره عملکرد ایام نوروز/کاهش آمار تصادفات نوروز 97 نسبت به سال گذشته

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: آمار تصادفات در نوروز نسبت به گذشته کاهش یافته اما با کندی این آمار کاهش می یابد و طبق پیش بینی ها حرکت نمی کند.
گزارش هلال احمر، اورژانس و ناجا درباره عملکرد ایام نوروز/کاهش آمار تصادفات نوروز 97 نسبت به سال گذشته سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: آمار تصادفات در نوروز نسبت به گذشته کاهش یافته اما با کندی این آمار کاهش می یابد و طبق پیش بینی ها حرکت نمی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104494729728.jpg گزارش,هلال,احمر،,اورژانس,و,ناجا,درباره,عملکرد,ایام,نوروز/کاهش,آمار,تصادفات,نوروز,97,نسبت,به,سال,گذشته Icana

اصغر سلیمی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به دستور کار جلسه امروز (یکشنبه نوزدهم فروردین ماه) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: استماع گزارش عملکرد پلیس راهور ناجا و اورژانس کشور و جمعیت هلال احمر در ایام تعطیلات نوروز در دستورکار کمیسیون بود که توسط مسئولان مربوطه ارائه شد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: مسئولان اورژانس کشور از خدمات ارائه شده توسط اورژانس هوایی، هم‌پوشانی اورژانس کشور و هلال احمر و غیره گزارشی را به نمایندگان ارائه کردند.

وی در خصوص گزارش عملکرد جمعیت هلال احمر، افزود: کمک به حادثه دیدگان زلزله توسط هلال احمر ادامه دارد؛ همچنین پیگیری سانحه یاسوج همچنان ادامه داشته و با توجه به گفته مسئولان احتمال اینکه همه بقایا را پیدا کنند با توجه به شرایط آب و هوایی دشوار است.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص گزارش عملکرد پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: آمار تصادفات نسبت به گذشته کاهش یافته اما طبق برنامه ریزی پیش بینی شده امور محقق نشده و با کندی آمار تصادفات رو به کاهش است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet