روز مجلس
1397/01/19 17:41:37
سرویس سیاسی
نقوی حسینی در تشریح جلسه کمیسیون امنیت‌ملی مجلس:

تاکید بروجردی بر امنیت پیام‌ رسان‌های داخلی/ امنیت پیام رسان های داخلی بیشتر از نرم افزارهای مشابه خارجی است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس یادآور شد: رئیس این کمیسیون بر امنیت پیام‌رسان‌های داخلی تاکید کرد و گفت که القائات نادرست به افکار عمومی باید مرتفع شود.
تاکید بروجردی بر امنیت پیام‌ رسان‌های داخلی/ امنیت پیام رسان های داخلی بیشتر از نرم افزارهای مشابه خارجی است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس یادآور شد: رئیس این کمیسیون بر امنیت پیام‌رسان‌های داخلی تاکید کرد و گفت که القائات نادرست به افکار عمومی باید مرتفع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106301807523.jpg تاکید,بروجردی,بر,امنیت,پیام‌,رسان‌های,داخلی/,امنیت,پیام,رسان,های,داخلی,بیشتر,از,نرم,افزارهای,مشابه,خارجی,است Icana

سید حسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح جلسه امروز (یکشنبه 19 فروردین ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: آقای بروجردی رئیس این کمیسیون در ابتدای جلسه ضمن تبریک سال جدید و درخواست تلاش همه جانبه برای تحقق شعار سال یعنی حمایت از کالای ایرانی، به اقتدار نظام جمهوری اسلامی در منطقه و ضرورت حضور و مقابله با توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی مطابق رهنمودهای مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت که قطعا پیروزی با جهان اسلام و انقلابیون و محور مقاومت است.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به جلسه مشترک کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و کمیسیون اقتصادی مجلس پیرامون تهدیدات اقتصادی تلگرام و عملکرد پیام رسان های داخلی که قرار است فردا صبح ( دوشنبه 20 فروردین ماه) برگزار شود، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس یادآور شد؛ اینکه به افکار عمومی القا شده پیام رسان‌های داخلی امن نیست، باید مرتفع شود چرا که این القا نادرست و ناثواب است و قطعا امنیت پیام رسان های داخلی بیشتر از پیام رسان های خارجی است.

نقوی حسینی ادامه داد: آقای بروجردی همچنین تاکید کرد که پیام رسان‌های داخلی به عنوان یک کالای ایرانی در عرصه فضای مجازی است که باید مورد حمایت قرار گیرد.

وی افزود: در ادامه جلسه مصطفی کواکبیان نیز گزارشی از ماموریت سفر خودن به ترکمنستان ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در جلسه کمیسیون، تصریح کرد: امیر حاتمی از ریشه کن کردن شر داعش به عنوان یکی از موفقیت‌های مهم نام برد که حوزه دفاعی کشور در آن نقش موثری داشت.

نقوی حسینی افزود: وزیر دفاع و امور پشتیبانی همچنین یادآور شد که مجموعه نیروهای مسلح در تامین امنیت کشور با همه توان حضور دارند؛ در خشکی، هوا و دریا حضور مقتدرانه داریم. سامانه‌های مورد نیاز در حوزه پدافند کشور مستقر شده، در حوزه دیپلماسی دفاعی اقدامات قابل قبولی رخ داده از جمله ایجاد شراکت‌های مورد توافق با کشورهای مختلف در تولید محصولات دفاعی، حضور وزارت دفاع در حوزه خدمت رسانی به آسیب دیدگان و نیازمند کمک از جمله حضور نیروهای مسلح در موضوع زلزله کرمانشاه، تنظیم تاکتیک‌های لازم برای تحقق حمایت از کالای ایرانی از جمله ارتقای کیفیت تولیدات و استانداردسازی آن و رقابت پذیری محصولات، صادراتی نمودن محصولات، کاهش هزینه های تولید از جمله محورهای فعالیت های حوزه دفاعی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: در این جلسه گزارش مفصلی از تولیدات، دستاوردها و پیشرفت‌های حوزه‌های مختلف دفاعی اعم از پدافندی، موشکی، پهپادها، حوزه دریایی، دستاوردهای الکترونیکی و ساماندهی مربوطه، تولیدات صنعتی ودجا، اقدامات مناسب در حوزه دفاعی و درمانی و بیمه کارکنان نیروهای مسلح ارائه گردید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: در ادامه جلسه نیز چالش و مشکلات پیش رو ارائه شد و آقایان مجتبی ذوالنوری، مصطفی کواکبیان و سید قاسم جاسمی اظهارنظر کردند امیر حاتمی هم پیرامون مباحث مذکور گفت که معیشت نیروهای مسلح به ویژه بازنشستگان از دغدغه‌های جدی ماست و به شدت دنبال می‌کنیم.  مجلس هم در این زمینه مساعدت خوبی داشته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet