هدر موبایل
1397/01/20 17:43:17
سرویس اجتماعی
محجوب:

سازمان بازرسی موضوع خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی را بررسی کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ضرورت ورود سازمان بازرسی به خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی تاکید کرد.
سازمان بازرسی موضوع خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی را بررسی کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ضرورت ورود سازمان بازرسی به خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/74315.jpg سازمان,بازرسی,موضوع,خرید,و,فروش,غیرقانونی,برگه,معاینه,فنی,را,بررسی,کند Icana

علیرضا محجوب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با اعلام خبری مبنی بر خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی خودرو، گفت:  نمی توان صحت و سقم این موضوع را تایید کرد اما با توجه به تعداد بالای خودروها و ناکافی بودن مراکز معاینه فنی و همچنین وجود محدودیت هایی در این مورد ممکن است برخی افراد متخلف به خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی اقدام کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود: هر چند معاینه فنی اقدامی مناسب است اما زمانی این مهم نتیجه بخش خواهد بود که ابزار کافی در اختیار باشد.

وی افزود: با توجه به صف های طولانی و سپری کردن مراحل زیاد برای انجام معاینه فنی طبیعی است که تخلفاتی در این رابطه پیش آید.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه بررسی تخلفاتی مانند خرید و فروش برگه معاینه فنی جزو وظایف سازمان های نظارتی است، تصریح کرد: نیاز است سازمان بازرسی این موضوع را بررسی و با خاطیان و متخلفان به صورت جدی برخورد کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، دریافت برگه معاینه فنی را امری پیچیده دانست و گفت:  به دلیل کثرت مراجعات شهروندان اقدامات لازم برای معاینه فنی خودرو انجام نشده و تنها برگه بر خودرو نصب می شود و از سویی در زمان معاینه فرد مسئول و راننده خودرو هیچ توجهی به انجام مراحل معاینه فنی نمی کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هر چند باید معاینه فنی خودروها در تمامی ایام مورد توجه قرار گیرد اما متاسفانه تنها در شرایط بحرانی به این مهم توجه می شود بنابراین نتیجه مناسب حاصل نمی شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet