روز مجلس
1397/01/20 11:36:12
سرویس سیاسی
نقوی حسینی مطرح کرد:

بررسی تهدیدها و فرصت‌های تلگرام در کمیسیون مشترک امنیت ملی و اقتصادی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: تهدیدها و فرصت‌های تلگرام در کمیسیون مشترک امنیت ملی و اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی تهدیدها و فرصت‌های تلگرام در کمیسیون مشترک امنیت ملی و اقتصادی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: تهدیدها و فرصت‌های تلگرام در کمیسیون مشترک امنیت ملی و اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg بررسی,تهدیدها,و,فرصت‌های,تلگرام,در,کمیسیون,مشترک,امنیت,ملی,و,اقتصادی Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص جلسه مشترک کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی و اقتصادی مجلس و فیلترینگ تلگرام، گفت: جلسه مشترکی با حضور اعضای کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی و اقتصادی پیرامون تهدیدات اقتصادی تلگرام و عملکرد پیام رسان‌های داخلی برگزار شد اما در مورد فیلترینگ تلگرام تصمیمی اتخاذ نشد.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مرجع فیلترینگ تلگرام مجلس و نمایندگان نیستند  لذا تنها به بررسی ابعاد موضوع، تهدیدات و فرصت‌ها پرداخته شد.

وی افزود: در این جلسه که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فضای مجازی برگزار شد، در مورد تقویت شبکه‌های پیام رسان داخلی اظهارنظرهایی مطرح شد، همچنین تاکید شد که خدمات دولت در سطح شبکه‌های پیام رسان داخلی ارایه شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسات کمیسیون مشترک ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: مسئولان اجرایی و نمایندگان بر حفظ و تقویت کسب و کار و اشتغال در فضای مجازی تاکید کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet